«

Babalık Testi

Turkey Paternity Test

Acaba çocuğunuz sizdenmi? Kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için üstün teknolojili test cihazlarımızla hizmetinizdeyiz.  Bu testten devlet kurumları, evlatlar, anne bobalar, mahkemeler yararlanabilir.

BABALIK DNA TESTİ

Bizim DNA babalık testi şu anda var olan en güvenilir, güvenli ve daha hızlı bir yöntemdir ve size güvenilirlik fazla% 99.99 sonuçlarını garanti edecek.

Senin biyolojik babası kim bilmek tamamen hayatınızı değiştirebilirsiniz, Filiagen en iyi ekipman ve kalifiye personel ulaşabilmesi için.

DNA babalık testi her bireyin babası ve annesinin% 50 genetik materyalin% 50 (DNA) devralır gerçeğine dayanır.

Bu nedenle babası karşılık DNA’nın% 50 işaretleri biyolojik baba olarak onu dikkate almak amacıyla sözde babadan olanlar ile tüm maç gereklidir.

NOT: Anne söz konusu olduğunda tüm testler daha iyi bir güvenilirlik var.

Babalık testi çok basit:

Bir form doldurarak örnek toplama kiti isteyin ..

Kiti ile örnekleri toplanıyor.

Analizi yapmak için laboratuvarımıza örnekleri gönderme.

Filiagen 3-5 iş günü içinde e-posta ile size sonuçları göndereceğiz.

 

Daha hızlı sonuç almak isterseniz ekspres servis seçebilir ve 2000 Euro bir fiyat ile 48 saate kadar sonuçları alacaksınız.

Eğer numune alma sisteminin her adımda bilgi istiyorsanız 

Filiagen durumunuza adapte babalık testi sunuyor:

Babalık Standart Test (güvenilirlik% 99.99)

Ev ve tamamen özel ve konforunda Bu test ile, sizin için mümkün olduğunca kolay olması için analiz edilmesi ve posta ile bizim laboratuar gönderebilirsiniz örnekleri toplayabilir.

3-5 iş günü içinde size e-posta sonuçları alırsınız.

Standart test olarak 16 STR işaretleri iddia edilen baba olanlar ile çocuk olanlar karşılaştırarak analiz edilir. Bu test% 99.99 bir güvenilirlik elde

Bir fiyat 1500 € içeren bir analiz oğlu / kızı ve bir iddia edilen babası. size dahil olmak başka bir kişi (başka bir sözde ebeveyn ya da başka bir çocuk) istiyorsanız 100 € ‘luk bir ek ücret ile yapabilirsiniz.

Babalık Premium Testi (güvenilirlik 99’9999%)

Premium testin durumda, standart örnekleme ile aynı konfor var. Evde kendiniz yapın ve laboratuvarlara numune gönderebilirsiniz. Ayrıca, süreler Hamile Standart Test göre aynıdır. Numunelerin alınmasından itibaren 3-5 iş günü içinde size e-posta sonuçları alırsınız.

Ama bu test bu durumda güvenilirliği 99’9999% olduğu için elde edilen sonuç sağlamak isteyenler için tasarlanmıştır. 22 STR işaretleri toplam analiz edilir olmasıdır.

Bir fiyat 1500 € içeren bir analiz oğlu / kızı ve bir iddia edilen babası. size dahil olmak başka bir kişi (başka bir sözde ebeveyn ya da başka bir çocuk) istiyorsanız 1500 € ‘luk bir ek ücret ile yapabilirsiniz.

DNA testinde en güzel obje A katagorisi için yanak içi bastırılmış tükürük mukoza kan örneğidir. Daha sonra kan örneği gelir. Daha sonra sırasıyla Tırnak gelmektedir. Tırnakta yetişkinler için en az 5 tırnak küçükler içinde en az 10 tırnak gerekmektedir.

Mustafa Serenay

Özel Dedektif

babalik-testi

Anahtar Kelimeler: ,