«

Bayan Özel Dedektif

Bayan Özel Dedektiflerimiz İstanbul Özel dedektiflik ajansında hizmet vermektedir. Bayan dedektiflerimize en mahrem konularınız danışabilirsiniz. Özel dedektif işinin yapılış aşamasında da arzu ederseniz sadece bayan dedektif istihdam edebilmekteyiz.

Bayan Dedektifler ile:

Kişi takibi,

Eş takibi,

Kayıp Kişi Bulma,

Araştırma,

İkili görüşme,

Yapılmaktadır.

Bayan Dedektif Olmak İçin,

Nasıl bir lisans derecesi ile Özel Araştırmacı olmak?

A:Eğer bir lisans derecesi ile Özel Araştırmacı olmak isterseniz, Ceza Adalet ya da suç araştırmalarının alanında lisans derecesine sahip olmak gerekir. Hangi dersi Amerika Birleşik Devletleri’nde aradığınız araştırmalara girip özel bir araştırmacı haline getirmek için, lisans programının İş Hukuku, Kriminoloji, Amerikan Anayasa Hukuku, Cezai Soruşturma ve Yasa Uygulama Liderliği gibi kurslara sahip olması gerekir.

S:Ne sınıfları Özel Araştırmacı olmak için yapılması gereken ne?

A:Bir özel dedektif olma ‘özel uygulama’ tanımı gereği olduğu gibi, pozisyonları için özel eğitim gereksinimleri vardır. Görevlerinizi başarıyla yerine getirebilmek için gerekli olan bilgi ve becerileri edinmek için, ofisinizi kurmaya karar vermeden önce en azından özel veya cezai soruşturma alanında bir diploma veya sertifikasyona gitmeniz gerekecektir.

S:araştırmacılar için gerekli Rapor Yazma derslerde ana hedefleri nelerdir?

A:Amerika Birleşik Devletleri’nde Ceza Hukuku okulları kursu Yazma Raporu var. Bu seviye, lisans düzeyindeki derslerin en kapsamlı ve zorunlu derslerinden biridir. Polis memurları tarafından da kullanılan raporların puanlarını incelemede tecrübe ellerinde bulunur ve notlar, garanti belgeleri ve polis raporlamaları için gerekli olan yazı yazma için çok gerekli becerilerin geliştirilmesine vurgu yapar.

S:Bir Pell Grant ile PI sınıfları için ödeme yapabilir miyim?

A:Pell Grant düşük gelirli gruplara mensup öğrencilere sunulan yardımın bir federal mali şeklidir. Pell Grant, öğrencilere uzmanlık alanından bağımsız olarak herhangi bir yüksek öğrenim programını takip etmek için kullanılabilecek finansman ihtiyaçlarına dayalı olarak verilir. Dolayısıyla, Pell Grant’ı almışsanız, Özel Soruşturma kurslarınızı veya lisans programlarınızı ödemek için kullanabilirsiniz.

S:Online sınıflar geleneksel kampüs tabanlı dersler daha özel dedektif daha iyi olmak mı?

A:Evet. Özel Araştırmacı olmak için çevrimiçi dersler bu günlerde eğitimin daha çok tercih edilen bir yöntemidir. Öğrencilere kendi hızlarında eğitim imkânı verir. Kapsamlı bir müfredat ile çevrimiçi sınıflar bilgilendirici nitelikte ve öğrencilere bir gidip gelme sıkıntısını azaltmaktadır. Aday öğrencilerin web sitemizi çevrimiçi kurslar sunan kurumların bir listesi için aramaları önerilir.

S:Ben bir özel dedektif çevrimiçi olabilir miyim?

A:en iyi şekilde online eğitim bir özel dedektif olmak. Halen iş bulmaya devam ediyorsanız, kolaylıklarınızdan istediğiniz zaman ders alabileceğiniz ve tüm eğitiminizi evinizin rahatlığında tamamlayabileceğiniz için işinizi bırakmanız veya işinizi bozmanız bile gerekmeyecek.

S:Özel Araştırmacı olmak için bir üniversite var mı?

A:Özel Araştırmacı (PI) olmak için özel bir kolej yoktur. Bununla birlikte, Özel Araştırmacı olabilmeniz için sertifika ve lisans programları sunan bazı okullar bulunmaktadır. PI olabilmek için belirli programlar bulunmamaktadır. Ancak ceza adaleti ve kolluk kuvvetleri ile ilgili derece yapabilirler.

S:Özel soruşturma bir iştirakçi derecesi almak için nasıl okurken, ben tabii öğretilir soruşturma ne tür üzerinde merak?

A:Eğer Özel Soruşturma bir Associates derecesi almak isteyen varsa, elbette öğretilir soruşturma çeşitli anlamak gerekir. Birleşik Devletler’de öğretilen en yaygın türlerden bazıları sigorta dolandırıcılığı, kayıp kişiler, kurumsal casusluk, evlilik vakaları, kişisel yaralanma, ürün sorumluluğu, tıbbi hatalar, geçmiş kontrolü, haksız ölüm ve benzeri davalardır.

bayan dedektif