«

Bursadaki Dedektif Büroları

Bursa daki Dedektif Büroları

Deneyimli

Sahip oldukları eğitim durumu nedir? Kollukta mısınız? Özel soruşturma mı? Bilgisayar gibi teknik becerileri var mı? Uzmanlık alanları hangi alanda? Bilgisayar güvenliği veya poligraflar gibi deneyimsiz oldukları alanlar var mı? Bu sizin ihtiyaçlarınızı etkiliyor mu?

Kaç yıldır uyguluyor olduklarını ve ne kadar vakanız sizin gibi davrandığınızı öğrenin. Bu davalar nasıl geçti?

Temiz Kayıt

Herhangi bir şikayetin kaydedildiğini veya araştırmacı hakkında disiplin işlemleri yapıldığını görmek için özel devlet araştırmacıları devlet dernekleri ile görüşün.

İyi karakter

Bu kişiden ne gibi genel izlenimler edinebilirsiniz? İlk kaygısı para mı? (İhtiyaçlarınız önce gelir.) Ona güvenebilir misiniz? Gizlilik konusundaki düşünceleri neler? Bu kişi ahlaki bir doğa, saygı duygusu gösterdi mi?

Özel araştırmacılar resmi olarak avukat-müvekkili ya da doktor-hasta düzeyinde tutulamazken, iyi bir dedektif saygı gösterecektir. Hiçbir zaman muhbir veya bilgi vermeyecek ve ikiniz arasında paylaşılan her şeyi gizli tutacak.

Bazı müşteriler, bir Araştırma Görevlisi araştırılan kişi tarafından karşılanırsa, kimliklerinin ortaya çıkabileceğinden endişeleniyor. İyi bir Bilişim Teknolojisi müvekkilinin ismini asla açıklamazdı. Bu sizi korur. Gözetim başarısız olursa, en azından bunun yüzünden herhangi bir etki yaşamadınız demektir.

Bununla birlikte, özel bir araştırmacı dedektif, araştırmalarını bildiren bir mesleki araştırmacı, örneğin, bir istihdam öncesi taramada olduğu gibi zamanlar varken. Bu teknik, arka planlarında kendilerini diskalifiye edecek bir şeyleri olan başvuranları cesaretlendirir.

bursa-dedektif