«

Dedektif Bürosu Açmak İçin

Dedektif Bürosu Açmak İçin Ticaret odalarına müracaat etmek gerekir.  Dedektif bürosu kitapları, dedektif bürosu açmak için,

Şirketimizin ulusal olarak akredite edilmiş çevrimiçi Özel Araştırmacı eğitim programıyla arka plan araştırmalarını gerçekleştirmek, gözetim ekipmanlarını ve diğer sırlarını nasıl yürüttüğünüz hakkında bilgi edinin. Üç aydan kısa bir sürede kayıp kişiler vakalarını soruşturan, sigorta dolandırıcılarını gezen, evlilik sadakatsizliğine ilişkin davaları ele alan ve daha bir çok kariyerine doğru ilk adımı atabilirsiniz.

Bir özel dedektif olmak isteyen ama bunun için herhangi bir kampüs tabanlı enstitüsü katılmak Değilse, web sitemizde listeden bir online enstitü seçebilirsiniz. Web sitemizde bahsedilen okulların çoğunda çevrimiçi özel soruşturma kursları bulunmaktadır. Başvuru sahipleri, çeşitli sertifika, ortak, lisans ve yüksek lisans programları arasından takip etmek istedikleri programı seçebilirler.

Özel Araştırmacı olmak için nasıl arama genellikle Yasal ve Felsefi Muhakeme gibi dersler götürür. Bu üç kredi saat dersinde, öğrenciler yasal çalışmalar ve aynı zamanda toplumdaki hukuk ve adalet üzerine felsefi akıl yürütme eğitimi alıyorlar. Öğrenciler, Aristo ve Plato gibi akademisyenlerin teorilerini bulabilirler.

Özel soruşturma sanayi, uygun nitelik ve eğitim olmalarını gerektirmektedir. Özel soruşturma endüstrisine katılmak isteyen öğrenciler en az bir lise diploması almalıdırlar. Ceza adaleti veya polis bilimi gibi alanlarda orta öğretim sonrası bir derece seçebilirsiniz. Bunun dışında, eğitim ve lisanslama, profesyonel bir PI olabilmek için hayati bir adımdır. PI eğitimi, bir dizi okul tarafından sunulmaktadır; buna karşın, lisanslama prosedürü yasal bir organ tarafından yürütülmektedir.

images