«

Dedektif Bürosu İstanbul

Dedektif Bürosu İstanbul,

Bazı şehirlerde bir kişinin kendisini özel bir dedektif araştırmacı olarak aramasının daha kolay olmasından ötürü, sadece nihai bir nitelik olarak başlığa güvenmek istemezsiniz. Bazı devletlerin şartları yoktur; kimse kendisini araştırmacı olarak adlandırabilir ve hayatta kalmaya çalışabilir. Diğer devletler hak kazanmak için çok az talep ediyor; Bazıları, yalnızca bir avukatla çalışıyorlarsa, kişilerin dedektif olarak tanımlanmasına izin veriyor.

Bununla birlikte, eyaletlerin çoğunun belirli şartları vardır. Bu eyaletlerde, Araştırma Görevlilerinin soruşturma tecrübesi olmalıdır. Gerekli zaman miktarı değişir ve eğitim temel alınarak azaltılabilir.

Örneğin ABD de, polis gücü, FBI veya başka bir araştırmacı ile çalışma gibi 6.000 saatlik saha çalışması gerektirebilir. Ayrıca, başvuran devlet tarafından yönetilen bir testi geçmeli ve kapsamlı bir geçmişe ve parmak izi soruşturmasına gerek duymalıdır. Özel araştırmacıları onaylamak konusunda İstanbul en zorlu şehirlerden biridir.

Şehirinizin gereksinimlerini öğrenmek ve incelediğiniz dedektiflerin gerçekten lisanslı olduğunu doğrulamak için eyaletinizin Tüketici İşleri Departmanı lisans bölümüne başvurun.

Dedektif Bürosu İstanbul