«

Dedektif Eş Takibi

Dedektif Eş Takibi,

SAYIN KOCA SANA BİR DOST TAVSİYESİ, EĞER ALDATILMAK İSTEMİYORSAN KARINI ASLA ÇALIŞTIRMA: 

Özel dedektif araştırmacılar olarak profesyonel olarak eş takibi yapmaktayız. Eş takibi ücretleri günlük 1.000 tl den 15.000 tl ye kadar değişmektedir. Özel dedektif bir tabanca veya silah taşımasına izin veren devletlerde, adaylar sertifika almak için ateşli silahlarla ilgili zorunlu eğitim almalıdırlar. Çoğu eyalet, Federal Soruşturma Bürosu, Ulusal Silah Birliği, SIG Sauer, Smith & Wesson veya akredite olmuş bir polis standartları ve eğitim konseyi ateşli silahlar eğitmenliği okulu aracılığıyla eğitim alır.

Türkiye, Özel bir araştırmacı olarak çalışmaya ruhsat verilmesinin son adımı, devlet lisansı için başvuruda bulunmaktır. Çoğu durumda, adayların devlet lisans ve düzenleyici kurumlara aşağıdakileri sunmaları gerekmektedir:

Türkiye,  Noter tasdikli bir uygulama
Türkiye, Kapsamlı bir arka plan araştırması için eksiksiz bir parmak izi seti
Kişisel ve mesleki referanslar
Mesleki tecrübe ile ilgili dokümanlar
Eğitimle ilgili belgeler ve / veya diplomalar
Bir kefalet kimliğinin kanıtı (Çoğu devlet, özel araştırmacıların en az 10.000 ABD Doları tutarında kefalet tahvili almalarını gerektirir.)
Türkiye, Bir başvuru ücreti, lisans hissi, parmak izi ücreti ve arka plan soruşturma ücreti

Eş Takibi Fiyatı, Eş Takip Programı, Eş Takibi Nasıl Yapılır, Eş Takibi Dedektif, Dedektiflik Fiyatları, Uygun Fiyatlı Dedektif, Dedektif Kiralama Fiyatları, Özel Dedektif

Dedektif Eş Takibi