«

Dedektif Olmak İçin Gerekenler

Dedektif Olmak İçin Gerekenler,

İş Piyasasına Zabata İle Gir

1. . Mevcut en iyi eğitim ile hazırlanacak diğer okullardan farklı olarak, ZABATA DEDEKTİFLİK AKADEMİSİ . Akademik eğitim ve pratik, gerçek hayat öğrenme atamaları arasında bir köprü

ile, örneğin ZABATA ve yalnızca ZABATA , aşağıdakileri yapmanız gerekir:

Son gözetim ve istihbarat teknikleri ve bugün üst profesyoneller tarafından kullanılan teknolojiler. Sen gözetim gerçek alan atamaları yapmak ve sonra ne kadar iyi performans bizim uzman eğitmenler gelen eleştirileri alırsınız. Bir iş için mülakata Sonuç olarak, sen gibi son teknikler ve teknolojiler kullanarak gerçek deneyimlerinden konuşmak mümkün olacak:

Nasıl bir kişinin hareketlerini tahmin etmek özel ZABATA veritabanlarına erişmek için

Nasıl bir mahallede orada kaç girişler, çıkışlar, ya da çıkmaz sokakları belirlemek için bir deneğin adresinin bir harita kaplaması ile bir uydu “sokak” görünümü kullanmak

Bir konu trafik akış modelleri nelerdir, bir köşede oturuyor ve ne önlemek için en iyi gözetim pozisyon olup olmadığını belirlemek için algılama-öncesi kişinin yerde ofis bırakarak veya gelen

Daha iyi iş görüşmeleri için hazırlamak ve işe alma umutları artacak en son teknoloji ve becerileri, nasıl kullanılır. İşverenler tercih ZABATA daha iyi eğitimli ve daha yetkin çalışanları yapmak için mezunları. Bu işverenin on-the-iş eğitimi maliyetlerini azaltır. Buna ek olarak, ZABATA mezunları araştırmacı firmalar içinde daha sorumlu pozisyonlara ilerleyen daha yeteneğine sahiptirler.

Kariyerinizde bir fark yaratmak için, 24 yıl içinde inşa itibar, yararlanın

2.. ZABATA en müfredat tecrübeli eğitmenler ve tecrübesi 30 yılı aşkın özel dedektifler tarafından geliştirilmiştir. Bu bize özel dedektif eğitim lider yapar ve mezunlarımızın yüksek talep ve dünya çapında ZABATA ajanslarının seçimi neden bu kadar.

3. ZABATA mezun olmanın devam eden avantajlarından yararlanın. Biz ne olursa olsun sizi kariyerinize konum ne aşamada size yardımcı olmak için her zaman buradayız. Size bir tavsiye mektubu yazmak için memnunuz ve öğrenci dosyası Enstitüsünde kalıcı kayıt kalır.

4.Daha hızlı ve kolay araştırmacı yeteneklerini fark biz derinlemesine soruşturma daha alanlarını kapsar olduğundan, doğal yetenek ve yetenekleri yalan nerede olduğunu görmek için daha iyi bir fırsat var. Kolayca yeni nesil “yüksek performanslı” ZABATA olmak ve rekabetin önünde kalabilirler.

Eğer bizimle eğitimini tamamladığınızda, sizin için kullanılabilir odak birçok alanda görmek için aşağıda listelenen bağlantılardan birini veya birkaçını seçin ve yeteneklerini en iyi şekilde yapmak olanları seçebilirsiniz:

İş / Kurumsal
Avukat / Sigorta / Deneme Hazırlık
Yurtiçi / Aile
On-line / Belge Araştırma
Özel Hizmetler

Profesyonel bir ÖZEL DEDEKTİF, Araştırmacı olarak nitelemek için bazı eğitim ve öğretim kriterini karşılamak gerekebilir. Hukuk veya Ceza Adaleti’nde lisans, ortak veya yüksek lisans derecesi elde edebilirsiniz. Lisans derecenizi tamamladıktan sonra, bir hukuk firması veya Özel Soruşturma şirketi ile staja devam edebilirsiniz. Araştırmacı olmak için dolandırıcılık soruşturma ve sorgulama teknikleri hakkında eksiksiz bir bilgiye sahip olmanız gerekir.