«

Dedektiflik Bürosu

Dedektiflik Bürosu,

İnsan Doğasını Bilir

İnsanları nasıl tahmin edeceğinizi, nasıl soracağınızı ve nasıl öğrendiğinize dayalı olarak nasıl strateji oluşturacağınızı bilmek, etkili bir şekilde değerli PI araçlarından oluşur. İnsan doğasındaki bu deneyim, bir bilgisayarda yetenekli bir özel araştırmacıya telafi edilemese de, iyi bir “insan hissi”, bir Bilişim Teknolojileri’ni III bilgi toplamaya ve aktarmaya daha etkili hale getirir.

Bir Ofisten Çalışıyor

İşyerinde sadece restoranlarda, telefonla veya posta kutusu adresi ile iş yapıyorsa listenizden bir puan çıkartın. Ona bir ödeme yaptığınızda, onu tekrar bulabileceğinizi nereden bileceksiniz?

Düzenli bir büro, profesyonellik derecesine dair bir pencere de olabilir.

Açıkçası Ücretleri Betimlemez

Doğru, ona ne yapmak istediğini anlat ve ne kadar mal olacağını öğren. Size doğru bir tahmini sunabilmelidir ve önceden bilgilendirilmediğiniz sürece bu miktarı aşmalıdır.

İkinci Bölüm’den insanları ve varlıkları bulmak pahalı değil unutmayın. Birçok özel araştırmacı, çeşitli veritabanlarına girmeye hazır bir ofis bilgisayarına sahip olacak. Onların zamanı ve uzmanlığı ücreti artırabilir, ancak insanları bulmak genellikle 70 dolara mal olmalı. Arka plan araştırması yaklaşık 300-400 $ arasındadır.

 

Dedektiflik Bürosu,

Dedektiflik bürosu, istanbul dedektiflik bürosu