«

Dedektiflik Okulu

Ben Özel dedektif olma yollarını arıyor iken, ders Mağdur Savunuculuk geldi, bunu bana brifing olabilir?

A:Birçok ders Özel Araştırmacı olmak için teklif edilmektedir. Bunlara dereceler ve sertifikalar dahildir. Mağdur Savunuculuğu, Lisans’da veya Yasal Uygulama ve Adalet Etütlerinde Yüksek Lisans dersidir. Bu derste, hukuki süreç ve mağduriyetin mağduriyet, saldırı ve soygun, cinayet ve intihar ve aile içi şiddet gibi konular da dahil olmak üzere bireylerin mağdurlara yardım etmesi öğretilmektedir.

S:Sana özel dedektif ve araştırmacı olması gerekir ne eğitimi okurken, Kriminal üzerinde elbette söz vardı. Bu dersin içeriği nelerdir?

A:Bu hangi eğitim yapmak size özel dedektif ve dedektif olması gerekiyor makalelere giderken Kriminal kursu hakkında okumak almak için yaygındır. Bu ders 4 kredilik bir değer olup, hukuki uzmanlar tarafından gerçekleştirilen çeşitli teknikleri ayrıntılı olarak incelemek üzere öğrencilere sunulmaktadır.

S:Ben bir özel dedektif olmak için gerekenler nitelikleri okumak gibi, Beyaz Yaka Suç tabii söz vardı. Bu dersin içeriği nelerdir?

A:Bu Özel Araştırmacı olmak için gerekenler nitelikleri üzerinde makalesinde geçerken Beyaz Yaka Suç kursu hakkında eğitim almak için yaygındır. Bu ders toplam 4 kredi değerindedir ve Beyaz Yaka Suçlarının tanımına vurgu yapar. Bu derste cezai yaptırımların araştırılması üzerinde durulmaktadır.

S:Ben bir araştırmacı olmak için atılacak adımlar üzerinde okurken, Kolluk Liderlik üzerine elbette söz vardı. Bu derste ne öğretilir?

A:Bir dedektif olmak için atılacak adımlar makaleler Kolluk Liderlik dersleri belirttiniz. Bu ders toplamda 4 krediye ve çağdaş uygulamaların çoğunun incelenmesine ve kolluk kuvvetlerinin birinci hat denetçilerince kullanılabilecek konseptlere vurgu yapmaktadır.

S:Bir makale okuduktan Özel Müfettişler ne yapacağız adında, ben Ceza Origins ve Islah Alternatifler başlıklı bir kurs geldi. Bana bundan bir şey anlatabilir misin?

A:Özel Müfettişler yapmak ne gibi makaleler okurken Sen derslerin bir dizi rastlamak. Cezai Kökenler ve İyileştirme Alternatifleri, özel soruşturma ile ilgili araştırmalara dahil edilen derslerden biridir. Bu derste öğrenciler çeşitli insan gelişimi yönlerini ve etkileyen çeşitli faktörleri öğrenirler.

S:Ben Arizona 6 aylık kurs programlarında özel dedektif okullar aracılığıyla gitti, Kriminal üzerinde elbette çok söz vardı. Bu dersin içeriği nelerdir?

A:Bu Arizona 6 aylık kurs programlarında özel dedektif okullar aracılığıyla giderken Kriminal kursu hakkında okumak almak için yaygındır. Bu ders toplam 4 kredilik bir değerdedir ve araştırma sürecinin kapsamlı ve eksiksiz bir şekilde incelenmesini ve bilgi toplamak ve provalar toplamasını sağlamaktadır.

S:Ben bir sakatlık varsa bir PI olmak okullara gitmek için hibe almak mümkün olur muydu?

A:Evet. Engelliyseniz, hâlâ bir hibe başvurusunda bulunabilirsiniz. 1973 Rehabilitasyon Yasası’na göre, devlet tarafından finanse edilen tüm kurumların erişilebilirlik programlarını ve hizmetlerini sunmasını şart koşuyor. 1990 Engelli Amerikalılar Yasası tüm özel işverenleri ayrımcılığı yasaklamıştır. Prospektiften, mali yardım sunan uygun bir kurum için web sitemizi aramaları istenir.

S:Bir Ön derecesi ile Özel Araştırmacı haline gelebilir mi?

A:- Kolluk Evet, böyle bir Ceza Adalet Associate olarak Ön derecesi ile Özel Araştırmacı olabilir. Özel Araştırmacı olmak için, herhangi bir uzmanlaşma gerektirmez. Bununla birlikte, fazladan bilgi ve beceri ile, alanda daha iyi bir gelecek olma şansı daha fazladır.

S:ne kadar bir özel dedektif derecesini tamamlamak için sürer?

A:Bir özel dedektif derecesini tamamlamak için alacak süreyi almak isteyen eğitim düzeyine bağlıdır. Temel bir sertifika, en az 6 ay ve bir yıl kadar sürebilir. Diplomaların tamamlanması 1-2 yıl sürer. Bir lisans derecesi gibi yüksek öğrenim derecelerinin tamamlanması 3-4 yıl sürecekken, önlisans derecesi yaklaşık 2 yıl alacaktır. Herhangi bir ceza adaleti alanındaki bir ustanın tamamlanması 1-2 yıl alacaktır.

S:Ben bir özel dedektif Özel Araştırmacı olarak Pazarlama kursuna söz haline nasıl hakkında okuma. Bu dersin önceliği nedir?

A:Ben bir özel dedektif olabilir nasıl okurken Özel Araştırmacı olarak Pazarlama kurs dahil olacaktır. Bu kurs genellikle kendi işlerini yapmak isteyen profesyoneller içindir. Bu ders, öğrencileri profesyonel ve iş dünyası olarak pazarlamaya yönelik eğitir. Bu derste tartışılan diğer konular lisanslama, sertifikasyon ve stratejilerdir. Bu dersle ilgilenen öğrencilerin kapsamlı bir kurum listesi için web sitemizi aramaları önerilir.

S:Eğer özel dedektif için üniversitede almak ne My arama bilgi kaynaklarına bir ders söz. Bu dersin içeriği nelerdir?

A:Eğer özel dedektif için üniversitede almak ne ararken bilgi kaynağa kurs söz olacaktır. Bu ders inceleme kaynakları ve sınıflandırmaları ile ilgilidir. Ayrıca internetin rolü, bilgisayarlı veri tabanları, alan bilgisi ve kamu ve özel kayıtlar arasındaki fark konularında öğrencileri eğitir. Bu dersle ilgilenen aday öğrencilerin daha fazla bilgi için web sitemizi aramaları önerilir.

S:Ne eğitim Arama bir özel dedektif yapmak bir ders kriz müdahale yönetimi söz yok. Bu dersin içeriği nelerdir?

A:Bir özel dedektif kılan eğitim ararken kriz müdahale yönetimi Kursu söz olacaktır. Bu ders için ön koşul yoktur. Bu dersin yardımıyla öğrenciler, farklı acil durumları değerlendirmek ve yönetmek için gerekli becerileri öğrenirler. Öğrenciler, son derece uçucu durumlarda buluş yöntemlerini ve tekniklerini öğrenirler.

S:Eğer bir özel dedektif için okulun ne tür gidebilir?

A:Aradığınız eğitim düzeyine bağlı olarak, etkin bir özel dedektif olarak çalışan yardımcı olabilecek bir derecesini tamamlamak sağlayacak okulların çok sayıda vardır. Online okullar, diplomalar ve sertifikalardan lisans ve yüksek lisans derecelerine kadar her seviyede eğitim vermektedir. Özel soruşturma alanında derece almak için herhangi bir sayıda çevrimiçi okulda başvurabilirsiniz.

S:nasıl bir internet güvenlik araştırmacı olmaya söyleyebilir misiniz?

A:Bir internet güvenlik araştırmacı internet dolandırıcılığı ve dolandırıcılığı yapmak suçlular adalete teslim edilmesi emin yaparak önemli bir iş yapar. İnternet güvenliği araştırmacısı olabilmek için, internet, ağ veya bilgisayar çalışmaları alanında eğitim almanız gerekir. Bu ders internetteki tehditleri, bunları nasıl çözeceğinizi veya failleri nasıl yakaladığınızı iyi anlayacaktır.

S:ne tür adımlar bir özel dedektif olmak için almak gerekiyor?

A:Bir özel dedektif olmak için, en az lise diplomasına sahip olmaları gerekir. Ortaöğretim sonrası bir dereceye gitmeniz de önerilir. Cezai adalet yönetimi, politika yapma, kolluk kuvvetleri, soruşturma ve müzakere, suç mahali soruşturması ve daha birçoğu arasından seçim yapabileceğiniz pek çok uzmanlık var. Ayrıca profesyonel bir lisans almanız gerekir.

S:u Masters PI olmak almak zorunda mı?

A:Bu öğrencinin tamamen bağlıdır. PI olabilmeniz için bir Yüksek Lisans almak zorunda kalmanız durumunda sorunun cevabı, öğrencilerin kendi özel araştırma ajansını işletmek isterlerse bağlıdır. İşletme veya finans alanında yüksek lisans derecesi, kendi işlerini yapmak isteyen öğrenciler için oldukça yararlı olabilir. Öğrenciler ayrıca, bu alanda uzmanlaşmış bir lisans derecesi ile de girişimde bulunabilirler.

S:Benim özel dedektif arama Gramm-Leach-Bliley Yasası geldi. Bu mevzuatın önceliği nedir?

A:özel dedektif ara Gramm-Leach-Bliley Yasası açacak. Bu davranış, kişilerin ön bahane yapmasını yasaklar. Bu, sahte ifadelerin, hileli ifadelerin veya tüketicilerden mali veya kişisel bilgilerin çıkartılması için herhangi bir kimliğe bürünme kullanılmasını içerir. Bu kanun, 1999 Mali Hizmetler Modernleşme Yasası olarak da bilinir. Başkan Bill Clinton tarafından kanunen imzalanmıştır.

S:Benim arama eğitimin ne tür Florida’da bir özel dedektif Adli Antropoloji bir kursa söz olması gerekiyor. Bu dersin içeriği nelerdir?

A:Eğer Florida’da bir özel dedektif olması gerekiyor okul ne tür ararken Adli Antropoloji Ders söz olacaktır. Bu ders 3 kredi saat değerindedir ve insan osteolojisi ile ilgilidir. Bu dersin yardımıyla öğrenciler, insan ve diğer insan iskelet kalıntılarını ayırt etme yöntemlerini öğrenirler. Öğrenciler yaralanmaların nedenleri, ölüm zamanları ve doğal ölüm nedenleri ile hastalıkları hakkında da bilgi sahibi olurlar. Bu dersle ilgili daha fazla bilgi için ilgilenen aday öğrencilerin web sitemizi aramaları önerilir.

S:Özel Araştırılması Master programı Arama balistik bir konu söz. Bu konunun içeriği nedir?

A:Özel Araştırılması Master programı ararken balistik bir konu söz olacaktır. Öğrencilerin merminin davranışları, etkileri, uçuşu ve mekaniği hakkında yönlendirildikleri özel soruşturmanın önemli bir parçasıdır. Bu madde özellikle mermi durumunda yararlıdır. Bu ders temel fizik teorisini ele alıyor ve öğrencilerin merminin yönünü belirlemesine izin veriyor.

S:iyi bir yer aranıyor bir araştırmacı mali yardım söz olduğu için başlatın. Buna nasıl başvurabilirim?

A:Bir araştırmacı olmak için başlamak için iyi bir yer ararken mali yardım söz olacaktır. ABD vatandaşı olan veya geçerli oturma izin belgesi olan öğrenciler, FAFSA başvurusunu doldurarak federal yardım talebinde bulunabilirler. Bu uygulama, öğrencilere hibeler, burslar, krediler ve çalışma eğitim programları gibi bir dizi federal mali seçeneğe erişim olanağı tanır. Öğrenciler ayrıca, kalan eğitim masraflarını karşılayabilecek özel kredilere de bakabilirler.

S:Özel dedektif okullar federal hibe Arama suçları söz. Bir uyuşturucu mahkumu bir hibe şansımı etkiler mi?

A:Özel dedektif okullar federal hibe uygunluk kriteri suçları söz. Evet, uyuşturucuya bağlı bir mahkumiyet, bir öğrencinin federal hibeler için başvurma şansını etkileyebilir. İnanç satma niyeti, bulundurma mahkûmiyetinden çok daha ciddiye alınır. Bu suçlardan ötürü mahkum olan öğrencilere federal hibe başvurusu yasaklanmıştır. Öğrenci tekrar suçlu ise, kendilerini sınırsız olarak yasaklamış bulabilirler.

S:Ne kadar bir özel dedektif olmak sürer?

A:Bir özel dedektif olmak için, PI olma konusunda uzmanlaşmış lisans programına kayıtlı almak gerekir. Lisans derecesini tamamlama maliyeti kayıtlı olduğunuz enstitü türüne bağlı olarak değişir. Bununla birlikte, Genel Durumda, PI olabilmek için bir çevrimiçi lisans programına kayıtlı olursanız, lisans programının maliyeti daha az olur.

S:nasıl örgün eğitim olmadan bir özel dedektif olmak söyleyebilir misiniz?

A:Eğer içinde yaşadığımız durumuna bağlı olarak, aslında bir özel dedektif olmak için herhangi bir örgün eğitim gerekmez. Eyaletlerin çoğu, bireysel bir lisans başvurusunda bulunmadan, özel göz olarak çalışmaya başlamalarını istemez. Örgün bir eğitim gerekmemekle birlikte, özel soruşturma ya da kolluk kuvvetlerinde diploma ya da sertifikasyon gibi kısa bir kursun tamamlanması, işinizi düzgün bir şekilde yerine getirmek için gerekli araçları sağlayabilir.

S:Ne eğitim Arama bir özel dedektif cinsiyet, suç ve adalet bir ders söz olması gereklidir. Bu dersin içeriği nelerdir?

A:Bir özel dedektif olmak için gereken ne eğitim ararken cinsiyet suç ve adalet Kursu söz olacaktır. Bu ders 3 kredi saat değerinde olup, kadın ceza adaleti uzmanlarının gereksinimlerini karşılamaktadır. Bu dersin yardımıyla öğrenciler ayrıca suç mağdurları, mevzuat ve politikaları hakkında bilgi sahibi olurlar. Bu dersle ilgilenen aday öğrencilerin daha fazla bilgi için web sitemizi aramaları önerilir.

S:Özel Araştırmacı okul sertifika programına Hukuki Araştırmalar & Yazma dersinin içeriği nedir?

A:Amerika Birleşik Devletleri’nde Özel Araştırmacı okul sertifika programları Yasal Araştırma ve Yazma adanmış dersler var. Bu ders, öğrencilere doğru noktalama işaretlerini ve temel dilbilgisi kullanımını kapsamlı bir şekilde kavrayacak şekilde yapılandırılmıştır. Öğrenciler ayrıca yasal bir çevrede etkin iletişimin önemi üzerinde durmaktadır. Deneyim üzerinde eller de sağlanmaktadır.

S:hukuk bürosu belirtilen kanuni araştırmacılar bir özel dedektif olmak için nasıl aranıyor. Bu profesyonel için görev tanımı nedir?

A:hukuk firmasında bir özel dedektif olmak için nasıl arama yaparken yasal araştırmacılar söz olacaktır. Bu profesyoneller genellikle hukuk firmalarında çalışırlar ve bir yargılamada yer alan tanıkları veya personeli bulmaları ve görüşmeleri gerekir. Yasal araştırmacılar avukata yardım eder ve bazen de tanıklık etmeleri gerekir. Bu profesyoneller genellikle hukuk firmaları tarafından istinat sözleşmeleri konusunda istihdam edilmektedir.

S:Özel Soruşturma okullarda Tanımlama Bilgileri dersinin içeriği nedir?

A:Özel Soruşturma okullar Tanımlama Bilgileri kursu adamış. Bu dersin toplamı 4 kredidir. Ayrıca, öğrencilere cinayet kurbanlarının tanımlanabileceği yollarla ilgili önemli bir anlayış sağlanacak şekilde tasarlanmıştır. Öğrenciler, DNA analizindeki teknolojik ilerlemeler üzerinde de durdu.

S:Ben Özel Dedektiflik gerçekleri olmak için nasıl makale ile devam ederken, Belge Sınav elbette söz vardı. Bu dersin içeriği nelerdir?

A:Özel Dedektiflik gerçekler haline nasıl yazıya geçerken Belge Sınav elbette söz görmek için yaygındır. Bu ders toplamda 4 kredi değerindedir. Öğrencilere, üç parmak izi sınıfını ve ayrıca parmak izlerinin çeşitli tanımlama yöntemlerini anlamalarını sağlamak için tasarlanmıştır.

S:Bir özel dedektif olmak için nasıl arama Allan Pinkerton bahsetti. Bu kişinin önemi nedir?

A:Bir özel dedektif olmak için nasıl bakarken Allan Pinkerton söz olacaktır. Allan Pinkerton bu mesleğin öncülerindendi. Bir şüphelinin gözetimi ve gizli iş gibi teknikleri tanıttığı için teşekkür eder. Bu teknikler günümüzde kolluk görevlileri ve özel dedektifler tarafından kullanılmaktadır. Çığır açan tekniklerinden dolayı İç Savaş sırasında Birlik İstihbarat Servisi başkanlığı yaptı.

S:Bir Polis Memuru Private Detective Polis programının Lisans götürdü olmak olmak zorunda bir arayışı içinde. Bu programın içeriği nelerdir?

A:gibi konularda ara bir özel dedektif genellikle çeşitli programlar ve kurslar söz götürür olmak için polis memuru olmak zorunda. Polislik Lisans, hukuk ve toplum, hukuk felsefesi ve yasal etik, retorik ve hukuk, Amerikan uygarlığı, Amerikan ulusal hükümetine giriş, Amerikan yasal süreci ve hukuki gibi dersleri temel alan müfredattan oluşan dört yıllık bir programdır Kısa yazma.

S:on line yasa ve ceza adaleti çalışmaya katılmaya birisi için gerekli olan okul seviyesi ne olduğunu Arama? Sivil haklar hukukunda bir ders belirttim. Bu ne hakkında?

A:hukuk ve ceza adaleti çevrimiçi çalışma katılmak için birisi için gerekli olan okul düzeyinde ararken sivil haklar hukuku Ders söz olacaktır. Bu ders 2 kredi saat değerinde olup, sivil haklar mevzuatının ve uygulamasının ilke ve kavramları ile ilgilenmektedir. Öğrenciler ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’nde sivil hakların tarihi ve gelişimi hakkında bilgi edinebilirler. Bu dersle ilgilenen öğrencilerin daha fazla bilgi için web sitemizi aramaları önerilir.

S:Ben bir Master derecesi beni PI araştırmacı olmak ya da kendi firma var hak yok var?

A:. Bireysel onun Master derecesi vardır tabi ne bağlı bir özel dedektif olarak çalışmak için öğrencilerin kolluk veya ceza adaleti belirli alanlarda ya tercihen özel dedektif konularında bilgi sahibi olması tavsiye edilir. Dahası, kendi özel ajansını işletmek için profesyonellerin lisans almak zorunda kalmaları önerilir. İlgilenen kişiler, resmi eyalet web sitelerini ziyaret ederek lisanslama gereksinimlerini öğrenebilir.

S:Florida’da bir özel dedektif olmak için nasıl hakkında okurken, Toplum Islah söz edilmiştir. Bu dersin önceliği nedir?

A:Florida’da bir özel dedektif olmak için nasıl okurken Toplum Islah söz olacaktır. Bu ders, öğrencilere gereksiz hapsedilmenin uygulanamazlığına ve etkili rehabilitasyon programlarının önemine derinlemesine bir bakış açısı kazandırmaktadır. Bu dersin yanı sıra öğrencilere topluluk temelli alternatifler ve avantajları ve dezavantajları hakkında bilgi verir. Öğrencilerin daha fazla bilgi için bu web sitesini aramaları önerilir.

S:Online dedektif hukuk sistemi bakarken, ben Arson ve Patlayıcı Analizi bir ders rastladı. Bu dersin tanımı nedir?

A:Bir ders dedektif yasal sistem ararken kundaklama ve Patlayıcı Analiz söz olacaktır olduğunu. Bu ders öncelikle ateşin kimyası ile ilgilidir. Kurs, 3 kredi saat değerindedir ve ayrıca kundaklama delillerini toplamak ve korumak için öğrencilere kaynak noktaları, yanıcı kalıntılar ve doğru prosedür hakkında yol gösterir. Bu dersle ilgilenen aday öğrencilerin daha fazla bilgi için web sitemizi aramaları önerilir.

S:Bir polis memuru ve bir özel dedektif arasındaki farkı Mansiyon?

A:Bir polis memuru ve bir özel dedektif arasındaki farkı söz edebilmek için, sorumluluklarını anlamak önemlidir. Polis Memurları genellikle polis teşkilatı gibi federal olarak yönetilen organizasyonlar tarafından çalıştırılır. Özel araştırmacılar söz konusu olduğunda, bu profesyoneller kendi işletmelerini işletir ve özel müşteriler için çalışırlar. Bu profesyonellerin devlet kurumlarıyla hiçbir ilgisi yok.

S:Online okullar özel dedektif ve adli tıp ararken Toksikoloji söz edildi. Bu dersin içeriği nelerdir?

A:Toksikoloji çevrimiçi okullar özel dedektif ve adli müfredat önemli bir yönüdür. Bu ders öncelikle kimya, biyoloji ve farmakodinamik ilkelerini ele almaktadır. Bu dersin yardımıyla öğrenciler, alkol, yasadışı uyuşturucular, tezgâhta bulunan reçeteli ilaçlar ve uyuşturucu tanımlama teknikleriyle ilgili adli yönlerini öğrenirler. İlgilenen öğrencilerin daha fazla bilgi için web sitemizi aramaları önerilir.

S:Ben bir özel dedektif Olmak Take Ne Adımlar bir makale okuyordu ve ben bu nedir, lisans gereksinimleri geldi?

A:bu konularda sadece eğitim değil, bir özel dedektif olmak için, aynı zamanda profesyonel bir araştırmacı olmak mümkün olması için bir lisans edinmeniz gerekir. Bu lisansı edinmek için, eyaletlerin soruşturma ve güvenlik kurulu tarafından yürütülen bir lisans testi / sınavını temizlemelisiniz. Test, kişinin özel soruşturma alanındaki bilgi ve tecrübesini doğrulamak için tasarlanmıştır.

S:konular araştırmacı olmak için gereklidir?

A:Öğrencilerin araştırmacı olmak için karşılamak için gereken özel konular vardır. Bununla birlikte, öğrencilerin derece almak için tamamlamaları gereken çekirdek ve seçmeli dersler daima vardır. Öğrenciler kendi seçtikleri herhangi bir dersi alabilirler, ancak bu durumda soruşturma gibi uzmanlık alanlarıyla bağlantılı olmalılar.

S:Nasıl bir özel dedektif olmak ve nasıl sertifikaları yardım mı?

A:İstediğiniz işin niteliğine göre değişebilir gereksinimleri için özel bir sonra araştırmacı araştırma haline nasıl düşünüyorsun. Özel soruşturma deneyimi için çok önemlidir. Ayrıca, daha odaklanmış ve ilgi alanlarındaki belirli alanlarda eğitim veren sertifikaları seçebilirsiniz.

S:Ne kadar bir lisans derecesi takip eğer bir özel dedektif olmak sürer?

A:Bir lisans olursa olsun seçtiğiniz ne konu alan, tamamlamak için yaklaşık dört yıl sürer. Dolayısıyla, özel bir araştırmacı olmayı planlıyorsanız ve lisans diplomasına devam etmek istiyorsanız, dört üniversite yılını bitirmeniz gerekecektir. Bundan sonra, lisansüstü eğitimlerine devam edebilir veya sadece profesyonel bir lisans başvurusunda bulunabilir ve işe başlayabilirsiniz.

S:Bir ceza adalet özel dedektif gerçekleştirmek için beklenen iş büyük hangi görevleri?

A:Bir özel dedektif kariyerinde, aşağıdaki birkaç görevlerin ifa edilmesi beklenmektedir: arka plan denetimleri gerçekleştirmek toplamak ve davasıyla ilgili her türlü bilgiyi toplamak, müşteri ve hedeflere araştırma, bazı durumlarda fotoğraf, potansiyel toplamak, çeşitli temaslarda araştırmak , Gizli görevde çalışmak, bilgi, tanımlama bilgisi vb. Için veritabanlarını yönetmek.

S:Ben Teksas’ta bir özel dedektif olma bir olmayı düşünüyorum. Başka eyaletlerde de çalışmasına izin mi vereceğim?

A:Sen çalışmak isteyen devlet, devlet kurulu ile kontrol etmek olacaktır. Çoğu devlet, özel araştırmacıların bir miktar lisans sahibi olmalarını ve kayıt yaptırmalarını istemektedir. Belki de çalışmak istediğiniz eyaletin Teksas’taki özel araştırmacıların eyaletlerinde çalışmasını yasaklayabilir.

S:Ben bir lisans gereksinimi rastladım bir araştırmacı olmak için nasıl ararken. Araştırmacı olmak için bir lisansa ihtiyacım var mı?

A:Bir özel dedektif olmak istiyorsanız bir lisans olması gerekir. Bu kural birçok eyalette geçerlidir; Aslında bazı eyaletlerde bir şehir ruhsatınızın olması gerekir. Bununla birlikte, lisans gereksinimine ihtiyaç duyan bazı eyaletler var.

S:Özel dedektif olmak için temel adımlar nelerdir?

A:en az lise diplomasına edinmeleri gerekir, bir özel dedektif olmak. Cezai adalet, işletme yönetimi veya güvenlik derecesi, özel araştırmacı kariyer aramaya yardımcı olabilir. Özel bir araştırmacı olmadan önce profesyonel bir lisans almanız gerekir. Tüm eyaletlerde bu kariyer için zorunlu bir lisans.

S:Bir özel dedektif olmak için adımlar nelerdir?

A:Özel müfettişler, en az lise diploması olması gerekir. Ceza hukuku bilgisi ve araştırma teknikleri ek bir yararıdır. Soruşturma çalışmalarına ilgi duyan sertifikalı muhasebeci olan insanlar kolayca finansal araştırmacılar olabilir. Polis memurları, dedektifler ve kolluk görevlilerinin diğer uzmanları emeklilikten sonra özel dedektif olmayı tercih etmektedir.

S:Ne ders bir özel dedektif olmak için almak?

A:dersler özel dedektif çok spesifik değildir haline almak için. Çoğunlukla özel araştırmacılar, adli bilimi, kriminoloji kavramlarını ve araştırma yöntemlerini anlamalıdır. Bunlar için farklı enstitülerden örgün eğitim alabilir veya ilgili alanlarda dereceler elde edebilirler. Pratik yapmaya başlamak için bazı devletler özel araştırmacıların lisans için sertifika almasını ister.

S:i ABD’de bir özel dedektif olmak için neye ihtiyacım var?

A:ABD’de bir özel dedektif olarak bir kariyer için hazırlamak lisans programlarının bir dizi vardır. Her şeyden önce, lisedeki eğitiminizi akredite bir okuldan tamamlamanız gerekir. Bunu tamamladıktan sonra, işletme yönetimi, yurt güvenliği veya ilgili herhangi bir alanda bir lisans seçebilirsiniz. Sadece niteliklerden başka, devletin lisans yönetim kurulundan özel bir araştırmacı lisansı almalısınız.

S:Ne bir özel dedektif olmak gerekiyor?

A:Sen lisanslı bir soruşturma ajansı ya da bir dedektiflik bürosu için çalışan bir özel dedektif olabilir. Bir araştırma ajansı için çalışıyorsanız, bir devlet lisans yetkilisine kaydolmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra yasal olarak kendinize özel bir araştırmacı arayabilir ve iş sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz.

İstanbul özel dedektif okulu

 

özel dedektif okulu