«

Dedektiflik Şirketleri

Dedektiflik Şirketleri, 

Istanbul Zabata, İstihbarat Teşkilatı’nda varlıklarınızı mevcut ve gelecekteki hırsızlık veya tehditlerden korumak için Zabata nın kurumsal gözlem araştırmaları yapıyoruz. İstanbul Zabata, en özel özel soruşturma firmalarından biri olarak güvenlik risk değerlendirmeleri de dahil olmak üzere tüm kurumsal güvenlik gereksinimlerinizde şirketinize yardımcı olabiliriz.
Şirketler, güvenlik ve borç ödeme tehditlerine karşı kendilerini korumalıdır. Kurumsal gözetim soruşturmaları yürütmek, bir şirkete daha etkili bir şekilde karşı istihbarat uygulayabilme ve tüm işletme faaliyet alanlarını etkin bir şekilde koruyabilme olanağı sağlar.

Olası Tehditleri Algılama
Istanbul’ta kurumsal gözetim yapmak, tehditleri tespit etmenize yardımcı olacaktır. Proaktif olun – şirketinizi korumak için önlemler almadan önce bir şey olmasını bekleme. “Bir ons önleme bir kilo tedaviye değer”.

Daha Tehlikeli Tehditler ve Hırsızlık
Tehditleri caydırmak için şirket gözetimi kullanılabilir. Aktif gözetim, faillerin şirketinize karşı dürüst olmayan ve zararlı davranışlarda bulunmalarını engelleyecektir.

Savunma ve Karşı Tedbirler
Kurumsal gözetim yoluyla edinilen istihbarat, bir tehdide karşı nasıl savunacağını gösterebilir. Tehdidin ne olduğunu bilirseniz, ona karşı en etkili savunmayı bulabilirsiniz.

Kurumsal Gözetim Araştırmaları
Şirketler, endüstriyel casusluk, zimmete para geçirme, uyuşturucu suistimali, ürün müdahalesi, ürünlerin taklitçiliği, iç hırsızlık ve sabotaja karşı Zabata kurumsal gözetim soruşturmaları başlatmaya karar verebilir.

Kişisel Yaralanma Davaları için Kurumsal Gözetim Soruşturması

Şirketlere, sigorta şirketlerine, hukukçulara ve Istanbul daki diğer özel araştırmacı firmalara kişisel yaralanma ve dolandırıcılık gözetimi sağlıyoruz.

Sigorta Hasar Fotoğrafları
Sigorta Dolandırıcılığı Gözetimi ve Video
İşçi Tazminatı Davaları için Kurumsal Gözetim

İşçi Tazminatı tahsil eden, artık devre dışı bırakılmayan ya da aynı anda başka bir işte çalışmakta olan yüzlerce belgelenmiş çalışan vakası var. Özel araştırmacıların gözetim departmanımız, fotoğraf ve videonuzu davanız için kritik hale getirmek için gözlem teknikleriyle donatılmıştır.

Bir işletme sahibi veya müdür olarak, şirketinize çok yatırım yaptınız. Ve şirketinizin boyutuna veya işletmenizin doğasına bağlı olarak, kontrolünüz altında olan şeyler olduğunu düşünüyorsanız da, imkansız olmasa da, her sahneyi geride bırakan ayrıntılarla ilgili sekmeleri muhafaza etmek zor olabilir; operasyonlar. Zimmete para geçirme veya dolandırıcılıktan bazı çalışanlardan şüphelenin veya sadece neler olup bittiğini daha iyi anlamak istiyorsanız, iş gözetim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Istanbul Zabata, İstihbarat Teşkilatı’ndaki kapsamlı iş gözetim hizmetlerimiz, bakmadığınızda şirketinizde neler olup bittiğini size gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Belirli endişeleriniz olsun ya da yalnızca işlerin nasıl yürüdüğü konusunda daha iyi bir fikir edinmek istiyorsanız, size sonradan bilgi vereceğiz. Bu yüzden karanlıkta kalma. Randevu almak için bugün 0 532 250 63 51 numaralı telefondan ekibimize başvurun.

Özel dektiflik sirketleri, Özel Dedektif Pendik, Özel Dedektif Sancaktepe, Özel Dedektif Sarıyer, Özel Dedektif Şile, Özel Dedektif Silivri, özel dedektif şişli, Özel Dedektif Sultanbeyli, Özel Dedektif Sultangazi, Dedektiflik Şirketleri İstanbul, Dedektiflik Şirketleri Ankara, Dedektiflik Şirketleri Bursa, Dedektiflik Şirketleri İzmir, Dedektif Şirketleri İstanbul, Dedektif Şirketleri İzmir, Dedektif Şirketleri Bursa

dedektiflik-sirketleri