«

Eş Takibi Fiyatı

Eş Takibi Fiyatı,

Günlük eş takibi fiyatları 1.000 tl den 25.000 tl ye kadar çıkmaktadır. Bazı takiplerde masraflar işverene aittir. Fiyatlar, takip yapılacak yerin konumu, semti ve kullanılacak insan ve araç sayısına göre değişmektedir.

Bir hile eş Araştırılması hassas bir konudur. Birçok önemli faktörler eli aradığınız kanıt alma olasılığını arttırıyor ve hangi araştırmacı bulur ihtiyaçlarınızı karşılamak için gidiyor emin olmak için yardımcı önce dikkat edilmesi gerekir.

Büyük Karar: bir hile eşin ilgili şüpheleri onaylamak gerekir veya zaten onlar kadar ne olduğunu biliyorum ama bazı bağımsız kanıt gerekiyorsa, biz yardımcı olabilir. Yapmak için en önemli şeylerden biri vaktinden aşağıdaki karar geçerli:

Ben sadece o / o huzuru için yapıyor ya da ben mahkemede bir avantaj elde etmek için aldatma delil arıyorum bilmek istiyor musunuz?

Bu sefer para olduğunu basit bir nedenden dolayı çok önemlidir. Bizim ajansı, neredeyse tüm diğerleri gibi, saat şarj edin. Bir boşanma eylemi bir avantaj kazanma amacıyla, daha fazla zaman, dokümantasyon ve araştırmacı çalışmaları için eşiniz adına arıza aldatma kurmak ve kanıtlamak için çalışıyorsanız gerekecektir. Bu her zaman çok ayrıntılı bir rapor hazırlayan diğer kişinin uygun kimlik verme ve büyük olasılıkla bir desen göstermek ya da sadece “arkadaş” daha vardır kanıtlıyor görüntüleri almak için bu davranışı gösteren gözetim birden fazla gün iletken içerecektir.

Bir Boşanma Eylem arıza: Her devlet, aynı dayalı varlıkların arıza ve dağılımı ile ilgili farklı kuralları olduğunu anlamak gerekir. (Bir eş hile gibi) hatası bulunursa eğer devlet mahkemeleri bir parti daha aktif ve / veya nafaka vermek enlem varsa, gerçeklik hıyanet bugünlerde çok yaygındır ve bazı yargıçların bir uzaklaşmaya isteksiz olmasıdır arıza kanıtı rağmen 50/50 bölünmüş. Bu durumu etkileyecek nasıl bir analizi, avukat tarafından hazırlanmalıdır. Her devlet bu yüzden tekrar bir avukat ile istişare, fay ve yargıları üzerindeki etkisi hakkında kanun değişen vardır. Eğer daha sık değil, mahkemede bir avantaj elde etmek eş gözetim kullanmak isteyen varsa, gözetim birden fazla gün hile bir model göstermek için gerekli olacaktır.

“We Just Truth Bilmek İstiyorum”. mahkemeye delil değil ama ispatı için arayanlar için, gözetim kolay ve ucuz olabilir. Niye ya? Eşiniz size diye söylerse / o işten sonra bir ortak çalışanlar emeklilik partiye gidiyor ama aslında muhtemelen ihtiyacınız olan tüm infomation var, birileri kınamak için sürücü ve kendilerini içeri. Bir yargıç biraz daha görmek gerekebilir. Yine, zaman paradır ve “nerede” ve “kime” eşiniz bu tür davranış, devreye girer ile, daha ucuz daha kolay ve daha verimli gözetim olacak “ne zaman” sen daraltmak ki fazla.

BEKLENTİLER: Size gerçek dünyada değil, Yeşilçam beklentilerinizi tutmak olduğunu tavsiye Başka bir şey. Bir priavte araştırmacı iki kişinin kaset bir motel ya da bir araba samimi olmak aldığı her durum için, biz sadece bazı ortak koridorda gözden uzak kaybolur büyük bir apartman gibi bazı yerde bir eş takip edebilirsiniz nerede başka var . Bazıları için bu yeterli olabilir, ancak daha ayrıntılı bilgi mi diğerleri için biz o / o gidiş veya kime ile vardır nerede hakkında daha fazla bilgi almak için ek gözetim ve soruşturma işlemleri yürütmek gerekebilir. Bu sinir bozucu olabilir rağmen, bazen kaçınılmazdır. Bir akraba ziyaret, alışveriş merkezine gitmek akşam yemeği için bir arkadaş karşılamak: Diğer zamanlarda, sadece ne olursa olsun yapabilir Eşiniz onlar yapmak için gittiğini söyledi. ZABATA, bizim profesyonel alan araştırmacılar gizlice ve doğru bir şekilde deneğin \ ‘ın faaliyetlerini yakalamak. Diğerleri aksine, biz \ ‘t bir arabanın penceresinden görülebilir ne bizim gözetim sınırlamak değil. Bizim operatörler tüm state-of-the-art uzun menzilli ve gizli video kameralar ile donatılmıştır. Alışveriş merkezinde, kırsal alanlarda, bize bir çalışma konusu \ ‘ın yerine içinde etkinliğini gözlemlemek için yeteneği veren ve neredeyse her yerde onlar gidebilirsiniz. Yapamayacağımız tek şey eşiniz ne yapacağını kontrol etmek veya nereye gidecek olduğunu!

Ihtiyatlı olmak: Eğer aldatan eş hiç kimse onları izliyor olacağını şüpheli düşünüyorum olmasa bile, dolandırıcı çoğunluğu onları izliyor olması, büyük olasılıkla, birisi için potansiyelin farkındayız. Hile, tüm dolandırıcı yapmak göründüğü gibi riskli ve heyecan verici ve omzunuzun üzerinde izliyor parçası hissediyor. Diğer zamanlarda, hilekâr kötüsü yapma hile başkası ile ilgilenmektedir. Çevrelerini son derece farkında polis bakan sadece agresif sürücüler muhtemelen eşiniz gibi insanlar, ve takip zorlaştırır diğer alışkanlıklar her türlü vardır. Bununla uğraşmak, birden fazla araç ve araştırmacılar kullanabilir özel dedektif doğru işi yapmak. Bu maliyeti daha fazla, ama iki kişi başka bir yerde halka açık yerlerde, trafikte birisi, aşağıdaki daha iyi bir iş yapmak ve yapabilirsiniz. Gözetim birden araştırmacılar kullanarak norm olduğunu anlayın.

Zamanlama: eşiniz ya da diğer önemli kendiliğinden evi terk rağmen, büyük olasılıkla diğer kişi karşılamak, tüm özel dedektifler birden müşterimiz var ve iş dışında yaşıyor. Bazen araştırmacılar o anda planlanan bir başka konuyu olacak ve biz son derece kısa bir sürede gözetim başlatmak için mümkün olmayabilir. Eğer mümkünse, biz denemek ve biz günde 24 saat mevcut olamaz anlamak da senin için orada olacak, ama bizim söz var.

Kanıt: Bugün hemen hemen tüm araştırmacılar delilleri yakalamak için video kameralar kullanır. Bir araştırmacı \ ‘ın kelime tüm gerekli günler geride kaldı. Videotape daha etkili olduğu ve yalan değildir. Birlikte çalıştığınız araştırmacı bir araba ve bir otel, restaurant, bar ya da diğer kamu malı iç hem de kanıt yakalamak için uygun ekipman olduğundan emin olun. Gizli, vücut yıpranmış kameralar bir zorunluluk bizim müfettişler için tüm standart donanım bulunmaktadır. Bir boşanma yer olacak yapıyorsanız, araştırmacı video ve gözetim hakkında tanıklık gerekebilir anlıyoruz. O mahkemede onların zaman için ücret bekliyoruz. Bu uzmanlar için normaldir.

Eş Takibi Fiyatı