«

Eş Takibi Dedektif

Eş Takibi, aldatma tespiti, karşı taraf kesinlikle anlamayacak şekilde yapılır. Bunun içinde yıllarca bu işte çalışmış profesyonel dedektifler kullanılır.

Nasıl bir kişiyi takip etmek:

Bir kişiyi bulmak isteyebilirsiniz hangi şartlar altında bulunmaktadır. bir kişi uzun arkadaşı, aile üyesi ya da eski iş arkadaşı kayıp olabilir. Kişinin nerede olduğu hakkında hiçbir bilgi varsa, geçerli iletişim bilgilerini almak için onları izlemek gerekir. Ayrıca nerede olduklarını bilmek bir kişi izlemek isteyebilirsiniz

Sosyal Medya ve Cep telefonları kullanma Takip Birisi

Mevcut sosyal ağ siteleri aracılığıyla kişiyi takip edin. Facebook ve Myspace gibi sosyal web sitelerini isme dayalı web sitesi üyelerine aramaya izin verecek, konum, okul katıldı veya ilgi dile getirdi.

 • Facebook ya da Myspace arama çubuğuna kişinin tam adını yazın ve bilinen son ikamet durumu.

GPS konum belirteçleri arayın. Birçok sosyal medya hesapları onlar Mesajları yaparken insanlar bir konum göndermek için izin verecektir. İzlemek istediğiniz kişinin Almanya’da tatile Örneğin, kendi Facebook hesabı onlar göndermeden fotoğraflar için konum olarak “Berlin” gösterebilir. Kişi gevşek gizlilik ayarlarını kullanıyorsa, bu konumları görmek ve kişi nerede belirlemek mümkün olabilir.

 • Eğer kişiyle arkadaş vardır sizin için bakabilirsiniz ortak bir arkadaşımız var, ya da güvenlik ayarları arkadaşları olmayan insanların Mesajları görmek için izin Bu sadece çalışacaktır.

Bir cep telefonu izleme planı veya uygulama etkinleştirin. Çocuğunuzun, birçok önemli taşıyıcıları ile bir izleme planı etkinleştirebilirsiniz nereye gittiğini sekmeleri tutmak istiyorsanız.  Örneğin, T-Mobile “FamilyWhere,” bir kullanan bir program sunuyor çocuğunuzun telefon olduğu cep telefonunuzun GPS söylemek.  Google Latitude uygulaması da gösterecektir telefon GPS kullanarak nerede.

 • Bu sizin / o takip ediliyor s çocuğu ve neden anlatmak için iyi bir fikirdir. Eğer onun güvenini kırmış gibi bu çocuğunuzun duygu önlemeye yardımcı olacaktır.
 • insanlar yasal küçüklerin olmadığında yasalar daha karmaşıktır. Pek çok durumda, ona haber vermeden bir yetişkinin telefonda bir izleme uygulamayı yüklemek için yasa dışıdır.

GPS izci kullanın. Bir araba ya da kişisel mülkiyet izlemek için GPS izci kullanabilirsiniz, ancak yasal bir gri alan, bu yüzden dikkatli olun. Genel olarak, aşağıdaki emin olmak için iyi bir fikirdir:

 • Sen araba ya da mülk sahibi ya da küçük bir çocuk izliyorsanız (ve ebeveyn ya da yasal vasi vardır).
 • GPS görünür ve erişilebilir.
 • Fiziksel olarak arabayı takip ederek aynı bilgileri alabilir.

 • Eğer sizin durumunuzda GPS tracker kullanımı yasal olup olmadığından emin değilseniz bir avukata danışın.

Ücretsiz izleme web sitelerinde kişiyi takip edin. Çoğu site ücretsiz temel kişisel bilgi verecektir, ancak geniş bilgi için ödeme veya ücret gerektirebilir. Aksi takdirde sitenin kayıt sayfasında belirtilmediği sürece bu sitelerin herhangi için e-posta adresinizi ve şifrenizi sağlayarak, kişisel bilgilere erişim yol açabilir unutmayın.

 • PeekYou – over 60 farklı sosyal ağ siteleri, bloglar, web siteleri ve diğer online kaynaklar arar kişi online bulmak için iyi bir site.

 • Whitepages – kolay bir Amerika Birleşik Devletleri birinin adresine aramak için siteyi kullanmak.
 • Zabasearch – Bu kapsamlı arama motoru herhangi bir listelenmemiş adresleri veya numaraları dahil kişinin adresi ve telefon numaralarını, aramak için izin verir.
 • Pipl -. Bu arama motoru Google “derin web” birisi bakarak kaçırabilir bilgi kazıp iddia  ilk sonuçları ücretsiz, ancak geniş bilgi için ücretler vardır.
 • PrivateEye – Birisi adı, adresi, telefon numarası, evlilik sertifikaları, iflas kayıtları, ve daha fazlasını sağlayabilir bu site. Site ücretsiz tam adı, şehir, eyalet, yaş ve olası akrabaları gibi bilgi verir, ancak bir telefon numarası veya adres gibi ek ayrıntılar bir ücret ödemek kullanıcı gerektirir.
 • PublicRecordsNow – kamu kayıtları kullanarak, bu site onların telefon numarasını, isim, e-posta veya adresini kullanarak birisi için arama yapabilirsiniz.

Bir Özel dedektif :Profesyonel özel dedektif hemen lisans numarası sağlamak mümkün olacaktır. Daha sonra özel dedektif adıyla eşleşen, geçerli olduğundan emin olmak için yerel belediye ile kontrol edebilir ve herhangi bir şikayet ya da sorunları kendilerine karşı açılan olması halinde

Araştırmacının ücretleri Aradığınız ilan ve kim koşullara göre değişiklik, bu yüzden onları işe önce ön tüm ücretler ve ücrete görüşebilir.

 • Geniş uzmanlık ve eğitim ile araştırmacılar için daha yüksek bir ücret ödemek bekliyoruz.

 • Araştırmacı temel bir cep telefonu numarası arama, bir suç kaydının kontrolünden ya da bir araç tescil arama gibi bir arka plan onay, kişisel araştırma çalışmaları gibi aramalarda, yanı sıra bir ev ya da araba ve GPS bir hata süpürme için sabit bir ücret varsa tartışın izlenmesi.
 • Araştırmacının saatlik ücret hakkında bilgi almak. Bunlar uzmanlığıyla ve araştırmacı için bakmak gerekiyor bilgilerin miktarına göre değişebilir. Ücretler yaklaşık $ 40- saat veya daha yüksek 100 $ arasında olabilir. Bazı özel dedektifler hizmet gerekli ve soruşturma koşullar türüne bağlı olarak bir depozito talep edebilir.
 • Seyahat süresi gibi faktörler, gözetim saat aciliyet ve konaklama masrafları tahmini sayısı mevduat veya tutucu ücreti etkileyecektir.
 • Eğer bir avukat aracılığıyla özel bir araştırmacının hizmetini kullanıyorsanız, genellikle sürece avukat özel dedektif ödeme sorumluluğunu alır gibi gerekli hiçbir tutucu olacaktır.

  EŞ TAKİBİ