«

Güvenilir Dedektiflik Bürosu

 

Güvenilir Dedektiflik Bürosu,

İyi bir özel araştırmacı dedektif ile kötü bir kişi arasındaki fark, mesleği profesyonelce yerine getiren etik bir kimseyle ve kimliklerini koparabilecek biriyle çalışmanın arasındaki farktır. Sarı Sayfalar dizini, eşiniz üzerinde bir evlilik denetimi gerçekleştirmeyi taahhüt edecek dedektifler ile kalın. Fakat bir kere paran vardığında, kocanıza ya da karınıza doğrudan doğruya başlarlar ve 500 dolar için “iyi bir rapor kartı” hazırlamalarını önerirler.

Bir özel dedektif, bulmanın en iyi yolu tavsiyesi gereğidir. Son zamanlarda güvenilir bir arkadaşı bir araştırmacı tuttu ve sonuçlardan memnun kaldı mı? Değilse, olası dedektiflerin listesini hazırlayarak başlamanız gerekir. Bu kaynaklar iyi bir başlangıç noktasıdır:

Yerel FBI görev ajansı;
Ilçenizin polis departmanında bir katip;
Şeriflerin gözetim komutanı;
Bölge Savcılığı’nda çalışan müfettişler;
Ceza savunma avukatları;
Devletin özel araştırmacılar derneği. Fakat bu öneri bir niteleyici madde ile birlikte verilir: Devlet dernekleri sadece üye tavsiye etme eğilimindedir; PI’ler bu derneklere ait olmak zorunda değildir ve iyi niyetli kişilerin çoğunun bu derneklere ait olmaları zorunlu değildir.
Dedektif ortaya çıkardığı gerçeğe, kötü yanı sıra iyi haberlere hazır mısınız? Bir sonraki adıma uymaya hazır mısınız?

Güvenilir Dedektiflik Bürosu İstanbul.

Güvenilir Dedektiflik Bürosu