private detective servicesTürkiye’nin en büyük dedektiflik firmasına olan İstanbul dedektifliğe hoş geldiniz.

Güçlü firma ile çalışmanın avantajı ve üstünlükleri sizi bekliyor. İstanbul dedektiflik, özel dedektiflik sektöründe dünyada bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Marka olmanın gerekliliklerini yerine getirmek için tüm şartları oluşturmuş durumdayız.

Ücret Geri İade Garantisi Veriyoruz, En İyi Fiyat Avantajı, İstenilen Ülkede İş Görüşmesi, Başarılı Operasyonlar, Profesyonel Kadro,  Dedektiflik, Güven, Gizlilk, Tecrübe, % 90 Sonuç.

İstanbul’daki Özel Dedektiflik Büroları, İçinde En Yüksek Sonuç.
İstanbul Dedektiflik Bürosu, 15 yıllık tecrübeye sahip olup sonuç odaklı çalışmaktadır. Gerçekleştirilemeyen görevler in ücreti geri iade edilmektedir. Tüm hizmetlerimiz için fatura kesilebilmektedir. Firmamız İstanbul Ticaret Odasına kayıtlıdır.

Dedektiflik Ajansımızın, merkezi Istanbulda’dır. Ancak biz, birçok ülkede hizmet vermekteyiz. Deneyimli dedektiflik kadromuzun çoğu eski polis ve askerlerden oluşur.

Dünya çapında prestijli müşterileri vardır. Şirketimiz bu saygın müşterileri uzun yılların deneyimi, disiplin ve dürüstlük ile kazanmıştır.

Azim, çalışkanlık ve işimizi sevmemiz sonucunda % 90 başarı oranı yakalamış bulunmaktayız.

Avusturya, Almanya, Bulgaristan, İran, Irak, Suriye, Gürcistan, Rusya, Ukrayna, Yunanistan, Çeçenistan. Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, tüm Ortadoğu, Ankara, Istanbul, Izmır, Adana, Gaziantep, Diyarbakır, Bursa, Edirne, Erzurum, Trabzon, Antalya, Bodrum, Alanya ve diğer tüm Türkiye şehirlerinde hizmetinizdeyiz.

Türkiye de kaybolan kişiler için, vakit kaybetmeden Dedektif Araştırma servisini arayın.

Özel dedektiflik hizmeti ve bizim farkımız

Özel dedektiflik hizmeti; güvenlik güçlerinin yetki alanı dışında kalan dava ve dosyaların çözümünde ya da özel hayata dair sırların korunması amacıyla verilen; gözetleme, iz sürme, teknik takip, ipucu ve delil toplama, keşif, olay yeri araştırma konularını kapsayan özel hizmetler bütünüdür.

İstanbul özel dedektiflik ajansı; polis teşkilatı içerisinde 1995-2007 yılları arasında istihbarat konusunda aktif görev yapan eski polis memuru Ramazan Bey tarafından kurulmuş ve gizlilik ilkesi dahilinde bugüne kadar pek çok müşterisinin sorununa çözüm üretmiştir.

İşe başlamadan önce keşif, stratejik planlama ve analiz yaparak hiçbir detayı atlamayan uzman kadromuz ile tam bir gizlilik dahilinde çalışır, müşterilerimize en hızlı çözümü sunarız. Misyonumuz; sahip olduğumuz değerleri ve ünümüzü koruyarak müşterilerimize tam gizlilik prensibi dahilinde çözüm odaklı, kaliteli ve hızlı bir hizmet vermektir.

Türkiye genelinde ve dünyanın pek çok ülkesinde bu disiplin ve kanunlar çerçevesinde müşterilerimize İstanbul özel dedektiflik hizmetini sunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz alanlar
Kişisel soruşturmalar, Sigorta ve Dolandırıcılık soruşturmaları, Ticari marka soruşturmaları, Kayıp ve çalıntı eşya soruşturmaları, Evlilik öncesi soruşturmalar, Rehine soruşturmaları, Kayıp kişi soruşturmaları, Emlak ve gayrimenkul soruşturmaları, Dosya takibi, Böcek arama hizmeti, Danışmanlık hizmeti, Kayıtların gözden geçirilmesi, Gözetleme, İz sürme, Teknik takip, İpucu ve delil toplama, Keşif, Olay yeri araştırma faaliyetleri.

Hizmet verdiğimiz bölge ve ülkeler:
Türkiye, Almanya, Hollanda, ABD, Çin, Irak, İran, Suriye, Avusturya, İtalya, Rusya, Mısır, Hindistan, İspanya Kanada, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Libya, Cezayir, İngiltere.