Türkiye de son zamanlarda dolandırıcılık olayları inanılmaz bir şekilde artmıştır. Telefon dolandırıcılığı, hasta numarası ile dolandırma, büyük bir yerde altın veya para var şeklinde dalandırıcılık, gayrimenkul dolandırıcılığı ve daha bir çok çeşit dolandırıcılık vakaları yaşanmaktadır.

Türkiye de suçlara verilen cezaların az oluşu, siyasi etki altındaki yargı organlarının işleyemez hale gelmesi, suçluların yakalanması için yapılan çalışmaların neredeyse hiç olmaması, profosyonel dolandırıcılara karşı tecrübesiz kolluk kuvveti elemanlarının görevlendirilmesi ve daha bir çok nedenden dolayı Dolandırıcılık olayları çok artmıştır.

Çare Zabata Dedektiflik Ajansıdır. Bir hareket yapmadan önce bize danışın biz araştıralım sonra anlaşmayı yapın, sonra para yollayın. Size bir rapor yazalım.

Türkiye, genellikle iyi insanlar ülkesidir. Bu ülkede, insanlar size, karşılık beklemeden, yardım etmek için adeta yarış yapar. Ancak, unutmayın ki kötü insanlarda, dünya durdukça var olacaktır. Bundan dolayı, Türkiye de de, bir çok dolandırıcılık olayı olmaktadır. En iyisi, dolandırılma dan önce, tedbir almaktır. Bunun için, Türkiye de, bir özel dedektif, tutmalısınız. Bu özel dedektif, önceden tüm araştırmaları yapıp, dolandırmayı engelleyecektir.
Dolandırıcı Yakalama Operasyonu

Bir gün telefonumuzu arayan, bir bayan, Annesinin hasta olduğunu ve dolandırıcıların annesine musallat olduğunu söyledi. Annesinin, bankadaki paralarını hırsızların çekmek istediğini söyledi. Özel dedektif büromuzdan. bu hırsızların yakalanmasını talep etti.

Zabata, dedektiflik ajansının olay yeri inceleme uzmanları ve bodyguard servisi devreye girdi. Olay yeri inceleme ekibi knuyu araştırırken koruma ekibi de kadını koruma altına aldı.

Olay yeri inceleme ekibi, evdeki suçlunun su içtiği bir bardaktan parmak izi tespit etti. bu parmak izi ulusal parmak izi sistemi ile karşılaştırma yapıldı ve dolandırıcıya ulaşıldı. Suçlular yakalanıp polise teslim edildi.

ÖZEL DEDEKTİF TÜRKİYE