«

İstanbul Dedektif Fiyatlari

İstanbul Dedektif Fiyatlari, Özel dedektif ücretleri için bizi arayınız

Özel Dedektif

Etik Kurallar:

İleri Dedektif Gözetim Grup çalışanları tüm iş ve mesleki ilişkiler yüksek etik ve ahlaka aykırı olmalıdır ve anlaşma çok önemlidir. İleri Gözetim Grubu tüm müşterilerine profesyonel ve yetkin hizmet verecektir. etik Bu kod ZABATA çalışanları tarafından kabul bu değerleri oluşturmaktadır. Bu kod onur ve tüm profesyonel faaliyetler için bir kılavuz olarak uygulanan olmaktır.

  1. Bir çalışan yerel, devlet ve federal yasalara uygun olarak profesyonel hizmetler sağlayacaktır.
  2. Bir çalışan gözlemlemek ve dürüstlük, bütünlük ve doğruluğuna emirlerine uymak zorundadır.
  3. Bir çalışanın mesleki sorumluluklarını yerine getirmede, dürüst, çalışkan ve onurlu olacaktır.
  4. Bir çalışanın hukuk sınırları içinde etik hizmetler sunarak tüm sorumlulukları bağlı kalarak, her istemci sözleşme onur olacaktır.
  5. Bir çalışanın gizli bilgileri korumak ve bu bilgilerin yetkisiz açıklanmasını önlemek için azami özen gösterilecektir.
  6. Bir çalışanın iş yanlış ve etik olmayan kışkırtma kaçınacaktır; yanlış veya yanıltıcı iddialar ya da reklam içeren.
  7. Bir çalışan tüm çalışanların ve iş etik davranış bu aynı kod uymasını sağlamak için gerekli özeni kullanmak zorundadır; , Herkesi saygı özenle bu işi yapmaktan ve hukuk sınırları dahilinde.
  8. Bir çalışanın bilerek zarar veya iş arkadaşlarınızla, müşteriler, sahipleri, şirket veya şirketin herhangi bir çalışanın mesleki itibar veya uygulama iftira asla.
  9. Bir çalışanın Amerika Birleşik Devletleri Anayasası veya bu ülkenin güvenlik çıkarlarına aykırı bir atama taahhüt asla.

Biz anlamak ve İleri Gözetim Grup soruşturmalar sırasında her zaman yukarıda açıklandığı gibi kod tüm unsurları uymayı kabul eder.

ozel-dedektif