«

İstanbul Dedektif

İstanbul Dedektif

Belki de devletler arasındaki en büyük fark, eğitim ve deneyim için asgari gerekliliklerle örtüşmektedir. Eyaletlerin çoğunda bir adayın bir özel araştırmacı dedektif  olmak için eğitim almasını gerektirmemesine rağmen, bu alandaki pek çok profesyonel, ceza adaleti sistemi hukukunun çalışma bilgi birikimini elde etmek için ceza adaleti veya ilgili bir alanda ön lisans veya lisans diploması almaya devam etmektedir.  Türkiye de maalesef henüz özel dedektifliğin, topluma ve ülkeye yararı anlaşılamamıştır. Özel dedektiflerin her başarılı sonucu mutlu insanlar ve mutlu toplum demektir.

Dedektif Lisans için ortak bir gereklilik deneyimdir, ancak pek çok devlet adayların eğitim deneyimini değiştirmelerine izin verdiği belirtilmelidir. Örneğin, İstanbul da özel araştırmacılar için asgari deneyim gereksinimi dört yıldır, ancak ceza adaletinde önlisans veya lisans derecesine sahip adaylar, eğitimlerini gerekli dört yılın ikisi için alabilir.

İlgili özel araştırmacı dedektif deneyimi, bir ayarlayıcı, risk yöneticisi, talep araştırmacısı, bir şirket için güvenlik direktörü, lisanslı bir güvenlik servis müdürü veya bir federal, eyalet veya yerel polis departmanı için bir kolluk kuvveti görevlisi olarak çalışmayı içerebilir.

İstanbul Dedektiflik hizmeti: BEYOĞLU, BÜYÜKÇEKMECE, ÇATALCA, ÇEKMEKÖY, ESENLER, ESENYURT, EYÜPSULTAN, FATİH, GAZİOSMANPAŞA, GÜNGÖREN, ADALAR, ARNAVUTKÖY, ATAŞEHİR, AVCILAR, BAĞCILAR, BAHÇELİEVLER, BAKIRKÖY, BAŞAKŞEHİR, BAYRAMPAŞA, BEŞİKTAŞ, BEYKOZ, BEYLİKDÜZÜ,  KADIKÖY, KAĞITHANE, KARTAL, KÜÇÜKÇEKMECE

İstanbul Dedektif