«

İstanbulun En İyi Dedektifleri

İstanbul’un En İyi Dedektifleri: Zabata Özel Dedektiflik Ajansındadır. Hem bayan, hem erkek profosyonel özel dedektifleri bünyesinde barındıran Zabata Özel dedektiflik firması, İstanbul un tüm ilçelerinde ve Türkiye de yapılanmasını tamamlamıştır. Bünyemizde sadece Türkiye değil dünyanın en iyi dedektiflerini barındırmaktayız.

Eğer alanına ilgi yansıtan kimlik ve eğitim olması gerekir bir özel dedektif olmak. Ceza adaleti, hukuk, işletme yönetimi ve sizi bu kariyer için donatabilecek araştırmalar gibi alanlarda sunulan pek çok program bulunmaktadır. Eğitimin yanı sıra eyaletinizin yetkisi tarafından verilen bir lisansa sahip olmalısınız.

Bir özel dedektif olmak için, sadece bu alanda uzmanlık kazanmak için bir çok saymak ve tanıma iyi bir degree.Your akademik becerileri, güçlülük ve iş tecrübesi gerekiyor.

Bir hukuk firması araştırmacı olarak kariyer için, akredite bir okuldan Kanun veya Ceza Adaleti gibi bir programda bir derece kazanmak gerekebilir. Kolluk, Amerikan hukuk sisteminin geçmişi ve düzeltme önlemleri gibi kurslar sunan bir kampüs tabanlı veya çevrimiçi bir okulda kayıtlı olabilirsiniz. Okullarda önde gelen araştırmacılarla etkileşim, anlayışınızı ve becerilerinizi kapsamlı bir şekilde geliştirebilir.

kredi-risk-analizi