«

Kanıt Toplama

Yasal / Kanıt Toplama

  • Pre-dava Araştırmalar
  • Ön-Dava İstihbarat Toplama ve Analizi
  • Kanıt Buluşması

Biz, dünya çapında karmaşık bir yasal soruşturma işlemlerini yürütmek gizliliğini korumak ve sonuçlar elde etmek için yeteneğimizi gurur duyuyoruz. Biz bir soruşturma ajansı, daha ziyade avukatlar soruşturma yöneticileri ve istihbarat analistleri gibi önemli deneyim kazanmıştır uluslararası bir uygulama ile bir hukuk bürosu değildir. Biz istemci ve aramızda koordine durumda çalışmaya devam müşterilerimizin avukatlar, ile yakından çalışır.

Zabata’nin stratejileri yerine sadece elektronik veritabanlarının kullanımı basit güvenerek daha, soruşturma teknikleri bir dizi hem de ve özel tasarlanmış araçlarla güveniyor.

Zabata dedektifler Humanint (insan zekası) ve Techint (teknolojik istihbarat) hem kesimlerini içeren bir istemci-özel alan araştırmacı strateji geliştirmek. Bizim avukatlar da geliştirmek ve daha sonra hedeflenen kişi ya da kurum hakkında bilgi elde etmek için gizli kaynaklardan oluşan bir ağ üzerine çekecek. Aynı zamanda, bizim avukatlar kamuya açık yerel kayıtlar arasında arama ve spesifik durum için uygun diğer soruşturma yöntemlerini kullanır.

Biz, yabancı ülkelerde nitelikli operatörler yerini ihtiyacımız gerekli bilgileri onlara rehberlik, daha sonra alınan ham verilerin analiz ve talimatları veren deneyimlidir. Her zaman biz hiçbir yasadışı faaliyetler gerçekleşecek yerel yasalar korunur ısrar ve. Yasadışı eylemler başına sadece yanlış değil, aynı zamanda yasal işlem kirletebilir.

Aldığımız istihbarat verilerinin analizini kolaylaştırmak için, Zabata uzman veritabanı yazılım geliştirdi. Bu istihbarat “bilmecenin” doğru yerde bir araya koymak kadar görünürde hiçbir öneme sahip ham veri öğeleri binlerce, özü sindirmek, ve sonra çapraz referans ilgili bilgi için bize sağlar.

Biz yapmıyoruz ne:

  • Devam ya da yasadışı veya etik olmayan etkinlikleri yardımcı olur. Biz atanmış yasal soruşturma yasal ve yasadışı biter teşvik olmaz ki tatmin olmalıdır.
  • Kolluk ile yarışın. müşteri-özel dedektif gizliliği ve ayrıcalıklarını koruyarak Biz her zaman, kolluk kuvvetleri ile işbirliği.
  • Mevcut müşterileri ile potansiyel çatışma durumun içine girin.

Bir özel dedektif olmak herhangi bir özel ceza adalet programı tamamlamak için gerekli değildir. Bir DEDEKTİF niteliği kazanmak için ihtiyaç duyulan eğitim türüyle ilgili katı bir ana hatlar yoktur. PI olarak, kendi isteğiniz üzerine çalışacaksınız, bu nedenle, işinizi en iyi şekilde yerine getirebilmeniz için doğru araçları verebilecek bir ceza adaleti derecesine gitmek en iyisidir. Soruşturma tekniklerinde ve kolluğun uzmanlaşması iyi bir seçenek olacaktır.

Bir sertifikasyon veya diploma gibi temel ceza adalet programı için giderseniz, en temel özel dedektif teknikler öğreneceksiniz. Lisans ve yüksek lisans teknikleri gibi daha ileri programlar, size özel soruşturma ile ilgili derinlemesine bilgi verir. Yasal sistem ve ceza yasalarını da öğrenecek olursanız, çeşitli araştırmacı yöntemleri ve teknikleri öğreneceksiniz.

S:Bir özel dedektif olma adımlarda size Organik ve İnorganik Analiz anlayış olması gerekir. Kursun içeriği nedir?

A:Organik ve İnorganik Analiz ders Özel Dedektiflik olma ana adımlardan biridir. Soruşturmaların adli tarafıyla ilgilidir. Bu, organik kanıtların incelenmesinde kullanılan teknikler ve ayrıca araçların çalışmasını içerir. Kromatografi ve spektrometri ilke ve teorileri de bu derste verilmektedir. Diğer çalışma alanları X-Ray difraksiyon ve Atomik Absorpsiyon’dur.

S:Ben Ceza Adalet Lisans derecesi ile bir özel dedektif olabilir mi?

A:Evet, ceza adaleti alanında lisans derecesi ile bir özel dedektif olmak mümkündür. Tipik olarak, paralegal araştırmalarda, ceza adaleti veya vatan güvenliği derecesi, özel araştırmacı kariyeri başlatmak için yeterlidir. Bir lisans programını tamamladıktan sonra, öğrenciler özel bir araştırmacı eğitim programını alabilir ve araştırmacı olarak profesyonel bir kariyere başlayabilir.