«

Kredi Risk Analizleri

İstanbul da veya Türkiye de  Kredi Risk ve Ortaklık Analizi yaptırmadan önce mutlaka zabata dedektifliği arayınız. İstanbul İstanbul Dedektiflik Ajansı nın Master mezunu profesyonel bir çok uzman özel dedektifi size özel kredi risk analiz raporu hazırlayacaklardır. 

Kredi Risk Analizinde;

  • Banka Hesapları Araştırma,
  • Sabıka Durumu Araştırma,
  • Şirket veya Şahıs Çekleri Araştırma,
  • Kişisel Durum Araştırma, (Alkol, Uyuşturucu v.b)
  • Kişisel ve Şirket Ekonomik Durum Araştırma, 

Kredi riski analizi bankaların ödünç para nasıl bir parçası olduğunu. Onun tahmini güvenilirlik ve kârlılığına dayanan belirli bir hesabın arzu değerlendirmeyi amaçlamaktadır büyük ölçüde standardize süreç. Bankalar ve diğer kredi onlar geç ve suçlu ödemeleri kayıpları yaşayacaksınız olasılığını en aza indirmek için kredi araştırma yapar.

Onlar size kredi artırmak ve daha etkin iş kredi ve finansman erişmek için bir yaklaşım geliştirmeye yardımcı olabilir kullandığınız ölçümler ve süreci anlamak. Peki bankaların kredi riski ölçüyorsunuz?

Kredi Risk Analizi Metrikleri

•Güvenilirlik-güvenirlik ölçüleri kredi ödeme geçmişi, mevcut ve geçmiş tedarikçilerden referanslar ve yönetim veya sahiplerinin niteliksel karakteri içerir.

Pay • Yetenek – Finansal modelleri ve iş planları başvuranın yeterli gelir ve tutarlı nakit koşullar içinde ödemelerin yapılmaması akar olduğunuzu göstermeniz gerekir. Bu iş başarıyla çalıştığını ve zamanında faturaların ödenmesi (ve olmaya devam etmektedir) olmuştur dair kanıtlar içermektedir.

• Ekonomik Koşullar – Ekonomik ve sanayi eğilimleri bir iş uygulanabilirliğinin genel bir göstergesi olarak bankaların risk değerlendirmesi katkıda bulunur. Bir endüstri hızla genişleyen ise, bu başarılı bir kredi düzenlemesi için bodes; bunu azalıyor eğer bir kredi uygulaması göz önüne alındığında tersine, banka dikkatli bir tarafında err olabilir.

• Teminat – varlık ile istediğiniz kredi koşulları ve kredi geri isteği (ler) kredi riski analizi kritik bir husustur. Bankanın başvuranın mülkiyet tasfiyesi yoluyla kayıpları kurtarmak için rücu emin olabilirsiniz, bu tür bir düzenleme içinde güvenli hissetmek için iyi bir nedeni vardır. Teminatlı kredi ve kredi çok daha yaygın zor ekonomik koşullar vardır.

Kredi Risk Analizi Kredi Uygulamaları bilgilendirir nasıl

Her metrik önemi başvuru sahibine önemli ölçüde değişebilir. Sadece onlar bir borç veren kredi vermek için olsun ya da olmasın karar vermenize yardımcı, onlar da ödeme koşulları, kredi limiti etkileyebilir ve yapılması gereken ek güvenceler varsa.

kredi-risk-analizi