«

Özel Dedektif İstanbul

Türkiye de özel soruşturma yapacak güvenilir, emin, disiplinli ve aynı zamanda güçlü bir dedektiflik  şirketine ihtiyacınız var. Şu an doğru adrestesiniz. Buluşma yerini ve zamanını siz seçiniz. Ne zaman ? Nerede?

Dedekitlfik şirketimiz İstanbul Ticaret Odasına Kayıtlı, mali tabloları güçlü deneyimli bir araştırma ofisidir. Müşerilerimiz arasında sanatçılar, sporcular, çalışanlar, bilim adamları, şirketler, sanayi odaları, sigorta şirketleri ve vatandaşlar vardır.

Türkiye de dedektiflik şirketimiz her zaman para iade garantisi ile çalışmaktadır. Yani iş yapılamama ihtimali karşısında, paranız her zaman şirketimiz garantisi altındadır.

Bizim  Dedektiflerimiz % 95 başarı oranı ile çalışmaktadırlar. Bu sizin için bir şanstır. Çünkü zamanınızı boşuna harcamamış olacaksınız. Sonuç odaklı çalışan firma: Zabata Türkiye Dedektiflik Ajansı.

Öğrencilerin Ceza Adalet veya ilgili çalışma alanında Bachelors takip etmesi tercih edilir. Bir sonraki gereksinim, öğrencilerin özel bir araştırmacı eğitim oturumu alması gerektiğidir. Birçok okul böyle eğitim programları sunmaktadır. En son ve en önemli şart, özel bir araştırmacı lisansı edinmektir. Bu mesleği lisanssız olarak uygulamak mümkün değildir. Lisanslar devlet tahtası tarafından verilir.

Soruşturma ve psikoloji alanında lisans derecesi için müfredat çeşitli konularda ve çalışma alanları oluşmaktadır. Öğrencilerin kavramları geliştirdikleri konuların bazıları: ceza psikolojisi, sosyolojinin temelleri, dünya uygarlığı, kriminoloji, adli süreç, Amerikan anayasal hukuku, mağduroloji, toplum ilişkileri, kolluk kuvveti, iş istatistikleri, çocukluk ve hukuk etik.

yüksek çalışmalar için hibe ve burslar kazandırmak kurulmuştur birçok devlet ve özel kuruluşlar vardır. Hukuk alanında, ceza adaleti, özel soruşturma ve düzeltmelerle ilgilenen öğrenciler, çalışma alanlarına göre hibe başvurusunda bulunabilirler. Bu bağışların, öğrencinin yerine getirmesi gereken çeşitli uygunluk kriterleri ve koşulları vardır.

Özel bir göz olmak için hak ancak bir özel dedektif olarak kariyerine sahip olmak için için çalışma olabilir derece çok sayıda vardır hiçbir özel ceza adaleti derece vardır. Ceza hukuku ve soruşturma diploması almanız, size özel bir araştırmacı olarak etkili bir şekilde çalışabilmek için gerekli doğru araç ve bilgi setini verecektir.

Eğer daha hızlı bir tempoda tamamlamak isterseniz lisans düzeyinde özel soruşturma derecesi sonra, kendini-sunuyoruz sitemizde listelenen online üniversiteler, herhangi kayıtlı alabilirsiniz, ancak, 2 yıl içinde tamamlanabilir Sahadaki tempolu yüksek lisans dereceleri. Bunlar özellikle evdeki ebeveynlerde ve çalışan yetişkinlerde kalmak için tasarlanmıştır.

Özel Araştırmacı olmak için, buna göre eğitim edinmeleri gerekir. Ceza Hukuku Adalet, Yasa Uygulama ve / veya Soruşturma konularında sertifika, ortak, lisans ve yüksek lisans derecelerini seçebilirsiniz. Bu programlara bir dizi çevrimiçi enstitü izlenebilir.

Bir özel dedektif olmak isteyen ancak eğitim maliyeti göze alamaz, sen kabul uygulamaları yanında federal mali yardım için başvuruda bulunabilirler. Amerika Birleşik Devletleri hükümeti, eğitim ve buna bağlı masrafları karşılayamayanlara çeşitli burs ve bağışlar sunmaktadır. Sadece FAFSA’yı doldurmanız ve kayıt formlarınızı göndermeniz yeterlidir ve eğitim almak için iyi bir yardım paketi alacaksınız.

Bir özel dedektif olmak isteyen ama bunun için herhangi bir kampüs tabanlı enstitüsü katılmak Değilse, web sitemizde listeden bir online enstitü seçebilirsiniz. Web sitemizde bahsedilen okulların çoğunda çevrimiçi özel soruşturma kursları bulunmaktadır. Başvuru sahipleri, çeşitli sertifika, ortak, lisans ve yüksek lisans programları arasından takip etmek istedikleri programı seçebilirler.

investigator-istanbul-turkey9012