«

Özel Dedektif Maaşları

Özel Dedektif Maaşları,

Eğer iyi bir dedektif iseniz, iyi bir rapor yazabiliyorsanız, maaşımızda yüksek olacaktır.

Diğer dedektifler ile  bağlantı kuruyor musun? Durumunu anlıyor mu? Göz temasını koruyor mu? Rahat hissediyor musunuz? Durumunuzun gizliliği ve bulduğu bilgilerden kendisine en yakın insanın çoğunu etkileyebilecek durumda olduğunuzdan kendisine güveniyorsunuz. Davanızı hassasiyetle tedavi etmelidir.

Konuşması patronlaştırıcı ya da küçümseyen sözlerden muaf mı? Tüm sorularınızı soracak kadar rahat hissediyor musunuz? Yanıtları tatmin edici mi? Ofisten umut duygusu ile ayrılıyor musun?

İyi bir özel araştırmacı, bilgiyi toplama aşamasında olduğu kadar profesyonel bir araştırmacıdır. Müvekkili olarak, kendisinin en iyi çıkarları için dışarıda olduğunu düşünmelisiniz.

İlk Buluşma
İlk toplantıya ne getirmelisiniz? Tüm ilgili belgeler ve bilgiler, ihtiyaçlarınızı özetlemeye hazır olun. Örneğin, Gül kocası Ekrem üzerinde gözetim yapmak istiyor. Danışmanlığı için Ekrem onun resmi bir açıklamasını (bir resim getir) vermeli (araba getir), arabasını ve ofisini, yerel hangout’ları, arkadaşlarının evleri vb. Gibi önemli adresleri de sağlamalısın. Yirmi dört saat Senaryo-onun tipik günü ne gibi?

Unutursan endişelenme. Bu sadece birisini işe doğru atmanın ilk adımı. Hizmet, ücretler ve soruşturmacı hakkında kendiniz bilgi toplamıyorsunuz demektir. Araştırmacı, süreç boyunca ve işini yapmak için neye ihtiyacı olduğunu size gösterecektir.

İlk danışma, karar verme baskısını hafifletecek olan özgür olmalıdır. İstişarelerinizle elde ettiğiniz yeni bilgilerle ihtiyaçlarınızı değerlendirmek için kendinize zaman ayırmanız rahat olmalı. Bu belirli ajansı kullanmaya karar verirseniz, süreci başlatmak için bir takip toplantısı planlayacaksınız. O zaman ek bilgileri sağlayabilirsiniz.

Özel Dedektif Maaşları