«

Özel Dedektiflik Büroları

Özel Dedektifler ve Müfettişler

Özel detektif ve araştırmacılar

Özel dedektifler düzgün toplamak ve hukuk mahkemesinde kullanılabilir, böylece kanıt belgelemek zorundadır.

Özel detektif ve araştırmacılar, hukuki, mali ve kişisel konularda bilgi almak için arayın. Bunlar, insanların geçmişleri ve ifadeleri doğrulayarak kayıp kişilerin bulunması ve bilgisayar suçlarını araştıran gibi birçok hizmet sunuyoruz.

Görevleri

Özel detektif ve araştırmacılar genellikle aşağıdakileri yapın:

  • Mülakat insanlar bilgi toplamak için
  • ipuçları ortaya çıkarmak için kamu veya mahkeme kayıtları aramak
  • Davranış gözetimi
  • mahkemede ya da bir müşteriye sunmak için delil toplamak
  • istihdam ve gelir doğrulayın
  • sivil yargılar ve ceza tarih olup olmadığını kontrol edin
  • Bilgisayar suçları ve bilgi hırsızlığı araştırmak

Özel detektif ve araştırmacılar bireyler, avukatlar ve işletmeler için birçok hizmet sunuyoruz. Örnekler kanıtlayan ya da bir boşanma durumunda aldatma çürütmek ve eksik bir kişiyi bulmak için yardımcı bir şirketten olası hırsızlık için çalışanlara araştıran, arka plan kontrolleri performans.

Bir davada gerçekleri araştırma yaparken özel dedektifler ve araştırmacılar çeşitli araçlar kullanıyoruz. yaptıkları işin çok onları böyle telefon numaraları, sosyal ağlar ile ilgili detaylar, online faaliyetleri açıklamaları ve bir kişinin önceki tutuklamalar kayıtları gibi bilgileri elde etmek için izin, bir bilgisayar ile yapılır. Onlar bir arka plan soruşturma yürütürken telefon görüşmeleri gerçekleri ve mülakat insanları doğrulamak için yapmak.

Müfettişler insanları gözlemlemek ve bilgi almak için gizli gidebilir.

Bir soruşturuyor zaman Dedektifler de gözetimi yapmak. Onlar gizli bir pozisyondan sık sık böyle bir kişinin evde veya ofiste olarak konumları, izleyebilirsiniz.kameralar ve dürbün kullanarak, dedektifler ilgi insanlar üzerinde bilgi toplamak.

Soruşturma yaparken Dedektifler ve araştırmacılar hukuk dikkatli olmalıdır. polis yetki eksikliği nedeniyle, işlerini özel bir vatandaş olarak aynı yetkiye sahip yapılmalıdır. Sonuç olarak, onlar federal, devlet iyi bir anlayış ve bu işlerini etkileyen gizlilik yasalarına ve diğer hukuki konularda yerel yasaları, olması gerekir. Aksi takdirde, topladıkları kanıtlar mahkemede kullanılabilir olmayabilir ve onlar kovuşturma karşı karşıya kalabilir.

Özel detektif ve araştırmacıların türleri örnekleri şunlardır:

Bilgisayar adli tıp araştırmacılar , kurtarma analiz ve delil olarak kullanılmak üzere bilgisayarlardan bilgi sunma konusunda uzmanım. Silinen e-postaları ve belgeleri kurtarma Birçok odak.

Yasal araştırmacılar , sivil davaların gerçekleri doğrulamak tanıkları bulun ve yasal belgeler hizmet ceza savunmasını hazırlamak yardımcı olur. Bunlar genellikle avukatlar ve hukuk firmaları için çalışmak.

Kurumsal araştırmacılar kurumlara iç ve dış soruşturma yapma. Dahili olarak, onlar işyerinde uyuşturucu kullanımı araştırmak veya gider hesapları kötüye emin olabilir. Dışarıdan, böyle bir tedarikçi tarafından hileli fatura gibi ceza şemaları, tanımlamak ve durdurmak için deneyebilirsiniz.

Finansal araştırmacılar bireylerin ve büyük finansal işlemler yapmaya çalışırken şirketlerin finansal bilgilerini toplamak için işe olabilir. Bu araştırmacılar genellikle kamu muhasebeciler yatırım bankacıları ve diğer yakın çalışma (CPA) sertifikalı muhasebeciler. Varlıklar dolandırıcılık ve hırsızlık durumlarda mahkeme tarafından verilen zararları kurtarmak için Müfettişler arama yapabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: