«

Özel Dedektiflik Eğitimi

Özel Dedektiflik Eğitimi

İstanbul, özel araştırmacı eğitiminde dünya çapında lider olarak itibarımızı kazanmak için çok çalışmıştır. Bu sorumluluğu ciddiye alırız. Çalışan yetişkinler için mümkün olan en uygun yolla yüksek miktarda kaynak yatırıyoruz ve kaliteli eğitim veriyoruz.

Bilgi yoğun formatı, soruşturma tekniklerini hızlı bir şekilde özümsemenizi ve uygulayabilmenizi sağlayan özel soruşturmayı kapsamlı bir şekilde anlayabilmenizi sağlar. Alakasız konu yoktur ve müfredatımız, en çok talep edilen bilgi ve becerileri yansıtacak şekilde sürekli güncellenir.

Bu nedenle, daha fazla çalışan profesyoneller Dedektif Eğitim Enstitüsünden kimlik bilgilerini başka herhangi bir okuldan kazanmamaktadır.

ÜCRETSİZ ÖRNEK
Yetişkin öğrencilerin kayıt olmadan önce bir “örnek” görmeyi sevdiğini biliyoruz. Gerçek öğrenimin neye benzediğini deneyimlemeleri gerekir. Şimdi, kendiniz için talimatımızın kalitesini ve değerini görmek için Ders 1’i inceleyip gözden geçirebilirsiniz. Evet, İstanbul eğitimi ile yetkili bir Özel Araştırmacı olabilirsiniz.

Şirketimiz dedektiflik alanında en yeni teknolojileri kullanır; bu nedenle Adobe Reader’ın eski bir sürümüne sahipseniz, en son sürüme güncellemeniz gerekebilir. İndirme işlemi kolay, hızlı ve güvenlidir.

ozel-dedektiflik-egitimi