«

Personel Araştırma

Türkiye de Personel Geri Plan Araştırma, Tek Adres: İstanbul Dedektiflik Ajansı

Şikayetçi olduğunuz ve sizi mağdur ettiğini düşündüğünüz kişi veya kişileri savcılığa şikayet ederek aşağıdakileri savcının görmesini sağlayabilirsiniz.

1-Türkiye de Personel GBT (Genel Bilgi Toplama) Kayıtları Bilgileri:

Açıklama: Normal şartlarda personelin temin etmiş olduğu sabıka kaydı(Adli Sicili)tek başına karar vermek için yeterli değildir ve çoğunlukla personelin işlemiş olduğu suçları içermez. Bilindiği gibi günümüzde çoğu suç 5 yıl sonra adli sicilden silinebilmektedir. Oysa GBT kayıtları silinememekte işlenmiş olan suçlar buradan görülebilmektedir.

2-Türkiye de Adli Sicil Kaydı

Açıklama: Bu kayıtta personelin işlemiş ve ceza almış olduğu ve sildirmediği suçlar görülmektedir.

3-UYAP: Ulusal Yargı Projesi:

Açıklama: Bu kayıtta personelin devam eden tüm mahkemeleri görülmektedir. Mesela dolandırıcılık olayında yargılanan şahısın bu bilgisine eğer UYAP a bakılmazsa ulaşılamaz ve henüz ceza da almadığı için Sabıka Kaydında da bu olay görülmez.

4-Türkiye de Çevresel Araştırma: 

Açıklama: Şahsın oturduğu ikamet yerinde yapılacak araştırmadır. Bu araştırma çeşitli tekniklerle personele hissettirmeden yapılır. Şahsın kötü alışkanlıkları ve ailesel durumu öğrenilir.

5-Türkiye de Kariyer Araştırma: 

Açıklama: Personelin referans listesi araştırılır. Önceki çalıştığı yerlerdeki, performası, dürüstlüğü, disiplini ve diğer genel duruma bakılır. Ayrıca personelin sunmuş olduğu referans listesi doğruluğu da teyit edilir. Acaba arada çalışıp da söylemediği, sakladığı bir işyeri varmı? Belki ordan kötü ayrıldı ve bunu sakladı? Bu soruları cevabını bu araştırmada bulabilirisiniz. 

6-Türkiye de Mal varlığı araştırma: 

Açıklama: Personelin mal varlığı araştırması, size ani zenginleşmeler hakkında fikir verecektir. Maaş, mal varlığı ilişkisi tarih ile birlikte yapılacak analiz. Personelin şu anki mal varlığının kaynağını ortaya çıkaracaktır.

7-Türkiye de Personel müracat formu araştırması:

Açıklama: Personelin müracaat formunda yazdığı bilgilerin doğruluk araştırması yapılacaktır. Acaba personelin iletişim bilgileri, aile bilgileri doğrumu? Ve diğer tüm bilgilerin doğruluk araştırması yapılır.

Tüm bu bilgelere erişmeden, personele çocuğunuz teslim etmeyin, işinizi teslim etmeyin, muhasebenizi teslim etmeyin, evinizi ve malınızı teslim etmeyin kısacası önce araştırma yapın sonra güvenin.

İstanbul Dedektiflik, Personel Geri Plan Araştırması

Kişilerin geri plan araştırmalarını yaparken, nelere dikkat etmemiz gerektiğini çok iyi biliyoruz. Öncelikle, araştırma yapılacak kişi, kesinlikle bu araştırmayı bilmemelidir. Türkiye de, yapılacak bu araştırma, personele hissettirmeden yapılmalıdır. Bu, soruşturmanın selahiyeti açısından çok önemlidir. 

Türkiye de personel araştırması yaparken, bir çok kurumdan yardım alıyoruz. Bankalardan, adliyelerden, polis ten, çevresel kişilerden, nufus dairelerinden, üniversitelerden ve daha bir çok yerden destek alıyoruz. Yaptığımız araştırmalar ile dürüst, başarılı, çalışkan, adil insanları, tespit ediyoruz. 

Yaklaşık 20 yıllık tecrübe ile, Türkiye de personel araştırması ile, kişinin sabıka kayıtları, mezun olduğu okullar, mali durumu, vucut yapısı, mesleği, sağlık durumu, sosyal durumu, geçmişi, internet taraması, mahkumiyet bilgileri, tutuklanma tutanakları, akrabaları, yaşı, kimlik bilgileri, geçmiş ve bugunki adresleri, davaları, oturduğu semt analizi, mülkiyetleri, telefon noları, lisansları, kızlık soyatları, boşanma durumları, evlilikleri, kişisel varlıklarını, araç lisanslarını, araçlarını tespit etmekteyiz. 

Hızlı, doğru bilgili, dürüst bir personel geri plan araştırması.

Şahıs incelemesini, sadece Türkiye de değil, tüm Ortadoğu da yapılabilmektedir. Kişisel incelemede, personelin, sabıka kayıtları, emniyet araştırması, sağlık durumu, ailesel araştırma, ırk araştırması, karakter araştırması  gibi konular mevcuttur.

Anahtar Kelimeler: