«

Personel Araştırması

İstanbul Dedektiflik ajansı olarak biz, kişisel olarak personellerin suç kayıtları, cari durumları,  şimdiki ve  önceki telefon numaraları, adres geçmişleri, seks suçlusu veri tabanları, evlenme ve boşanma kayıtları, mülkiyet kayıtları, aile üyesi listeleri, nüfus kayıt örneği, iflas ve vergi haciz tarihleri, ulusal adliye kayıtları, kredi durumları ve diğer bir çok bilgiye ulaşabiliyoruz. İstanbul, Türkiye de  profesyonel geri plan kontrolü yapmaktadır. Türkiye de ki geri plan kontrollleri, personel araştırması firmamızca yapılmaktadır.

Sizin nasıl  bir bilgi istediğinizde çok önemli, ancak merak etmeyin biz her türlü bilgiye ulaşabiliyoruz. Biz Ortadoğunun en güçlü araştırma ajansıyız. Irak, İran, Azerbaycan, Gürcistan, Kafkaslar, Suriye, Lübnan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve diğer tüm ülkelerde çok güçlü bağlantılarımız vardır.

Ne tür bilgiler Arkaplan kontrol edin öğrenilebilir? yaş, medeni durum, adres tarih, adli yargılama veya mahkûmiyet, ve sürüş kayıt gibi bilgiler elde edilebilir. borç sorunlarının, iflaslar, vergi rehin, yargılar ve temerrüt bildirimleri oldu mu? sahte Sosyal Güvenlik numaralarını kullanarak bireysel ya da ( “olarak da bilinen” AKA veya) bir takma ad kullanıyor musunuz? daha önce kaç kez evlisiniz? Dava geçmiş vardır;başkalarına dava veya geçmişte dava edilmiştir?

İstanbul, Bizim kişisel ilişkiler ile uğraşırken, bir kişinin karakteri ve geçmişi hakkında bilgi ortaya çıkarmak için önemlidir. bu konuda yalan eğer kimse onların geçmişini dürüst değilse veya kalma ve prenuptial durumlarda kullanılan, dadılar, Evi ya da kişisel asistanlar tarama, Arka Plan Araştırma söyler. özel dedektif konu tarihini geri iz ve gerçektir ve kurgu nedir anlamaya olacak.

Bu hizmetlerin reklamını ancak genellikle yanlış ve güvenilmez düşük maliyetli web siteleri vardır. Zabata Hizmetleri araştırma yapmak için mevcut en güncel veritabanlarını kullanır. soruşturma deneyim Bizim yıl size size aramak huzuru vermek gerekir yanıtlarını bulmak.

Kişisel Varlık Kontrol

Varlık arama bireyin ya da işletmenin finansal profilini ortaya çıkarmak için kullanılır. Bu aramalar, bir aile üyesinin ölümünden sonra gizli aile varlıkları bulmanıza yardımcı olabilir. Bir dosyalama için size devam ediyor birey ya da iş varlıklarının kontrol etmek için bir dava hazırlayabilirsiniz. Bu sizin avukat boşanma davası için bir eşin gizli hesapları veya diğer varlıkları ortaya çıkarmak yardımcı olabilir. varlık arama ayrıca yatırım için para veriyoruz kime potansiyel bir iş veya iş ortağı bütünlüğünü veya arzu ortaya çıkarabilir.

Gizli varlıklar ve off-shore hesap ortaya çıkarabilir çok kapsamlı, derin varlık soruşturma, kamu kayıtları temel arama varlık arama birkaç seviyesi vardır. Bir Özel Araştırmacı bu gizli ve bulmak çoğu zaman zor varlıkları açığa çıkarmalarına yardımcı gereklidir.

Cheating Eşinizin İncelenmesi

Senin ilişkinin temeli aşıldığını sanki hissettiğinizde, şüpheleri gerçek ya da hayali olup olmadığını belirlemek için aramaya doğaldır. Kendine muazzam bir bölümünü yatırım yaptık (fiziksel, duygusal ve mali) ilişkisi içine, sadece normal böylece ilişkinin gücünü ve bütünlüğünü belirlemek istiyorum. Birisi bir eş hile veya önemli bir şey hakkında yalan olup olmadığını belirlemede yardım isteyeceği birçok nedeni vardır. utanılacak ya da bu konuda utanırlar için hiçbir sebep yoktur.

bir araştırmacı ile özel ve gizli sizin durumu görüşmek üzere ücretsiz danışmanlık için lütfen bize ulaşın.Deneyimli bir PI o kendi başına sorunu çözmeye yardımcı olabilir verebilir birçok ipucu vardır. Sizin için en iyi hareket tarzını tartışmak ve profesyonel bir araştırma aslında kapatma kazanmak ve yolda hayatını geri almak yardımcı olmak için gerekli olup olmadığını belirleyecektir.

Çocuk velayeti İncelenmesi

Marmara bölgesinde boşanma oranı yüksek olan pek çok yeni boşanmış ebeveynler çocuklarına başkasının göz atmak nasıl bir his olduğunu ilk defa yaşıyoruz. O eski kocası ya da eski eşi aniden bakım-verici, rol-model, Sürmek sürücü, disiplinli ve birçok kez rol alır, yeni bir kız arkadaşı, erkek arkadaşı ya da dadı olduğunda bu daha da zorlaşır, için ebeveyn adım senin çocuk.

Özel Müfettişler eski eş ya da yeni tanıtılan bakım-verici bir gizli gözetim soruşturmayı yürüten yardımcı olabilir. Onlar hemen bakım değilken çocuklarınız ile ne olup bittiğini bilmek önemlidir. Genç bir çocuk konuşurken, onlar senin gözaltında dışında olduğunda gerçekten neler olduğunu belirlemek çok zor olabilir.Aynı zamanda ortasında sıkışmış ve diğer ebeveyni korumak isteyen hissediyor eski bir çocuğa konuşurken gerçeği belirlemek için aynı derecede zor olabilir.

Bir Çocuk velayeti Soruşturma gerçekten izledikleri ediliyor bilerek kimse olmadan neler olup bittiğini öğrenmek için en iyi yoldur. bir araştırmacı ile özel ve gizli sizin durumu görüşmek üzere ücretsiz danışmanlık için lütfen bize ulaşın. Sizin için en iyi hareket tarzını tartışmak ve profesyonel bir araştırma aslında sizin çocuklar her zaman güvenli bir çevrede yaşama emin olmak için gerekli olup olmadığını belirleyecektir.

Elder Refah İncelenmesi

Emeklilik ulaşan Türkler ve onların “altın yıl” artan nüfusu ile bakım evleri ve destekli yaşam durumları, onların refahı bakmak için başkalarına bağımlı olan yaşlılar yaşlılar giderek artan sayıda vardır tekabül eder.Kim anne-babanız ilgileneceğim edilir? Büyükannen ve büyükbaban? Eğer onların arkadaş aramak bireyler güveniyor musunuz? aile üyesi canlı olarak, onlar “güzel” komşusu tarafından avantajı atılıyor şüpheli musunuz, ya da genç torunu-vereni bakım veya torunu?

Yaşlı istismarı “eski bir kişiye zarar veya sıkıntı neden güven bir beklenti vardır herhangi bir ilişki içinde oluşan, bir tek, ya da hareket, ya da uygun eylem eksikliği tekrarladı.” Olarak tanımlanmaktadır yaşlı istismarının temel unsurudur onların istismarda doğru eski kişi “güven beklenti”. Bu nedenle, yaşlı kişinin bildiği insanlar tarafından zarar içerir ya da kiminle böyle yaşlı kişi hizmetleri için dayandığı bir eş, ortak veya aile üyesi, bir arkadaş ya da komşu, ya da insanlar gibi bir ilişki var.

Yaşlı istismarı rapor ve kolluk tarafından derhal araştırılması gereken ciddi bir suçtur. Yerel kolluk nedeniyle zaman, personel veya soruşturma için gerekli ekipmanın olmaması nedeniyle kötüye kanıtlamak için yeterli delil toplayamaz Fakat bir Zabata Refah Araştırma Özel Araştırmacı tarafından yürütülen olabilir. Soruşturma derinliği varlık kontrolleri üst düzey, ayrıntılı görüşmeler, gizli gözetim, ya da gözetim elde edilen videoya delil ile ilişkili kişilerin arka plan kontrolleri gerektirebilir.

Acil müdahale gerektiren yaşlı istismarının çeşitli türleri vardır. Onlar bakıcılar tarafından fiziksel istismar, psikolojik / duygusal istismar, mali kötüye, dolandırıcılık, cinsel istismar, ihmal, terk, medeni hakları veya anayasal hakları ihlallerini ve kurumsal kötüye vardır.

Ne olursa olsun endişe, profesyonel ile yaşlı istismarının bile sırf şüphe tartışmak önemlidir. özel durumu tartışmak ve araştırmacılar bir Zabata Refah Araştırma gerekli olup olmadığını belirlemek için bir konsültasyon için arayınız.

Kayıp Şahıslar İncelenmesi

Eksik kişi arama veya bulunmak istiyorum olmayabilir tarafları bulmaya çalışır. Bir kaçak genç, uzun süredir kayıp arkadaş, bir nesli tükenmekte olan bağımlı yetişkin, bir suç, bir doğum anne ya da baba, evlat edinme yoluyla kaybolan kardeşleri veya çocukları bir tanık; Bir Kayıp Şahıslar Soruşturmasını yapmak için pek çok nedeni vardır.

Kişiler Araştırmalar Kayıp zaten bireysel ve nasıl istekli bulundukları edilmelidir hakkında bilinen bilgi miktarına bağlı olarak birçok gün 1 saat sürebilir. Zabata dedektif Hizmetleri isim ve adresleri milyonlarca ülke çapında veritabanları binlerce erişimi vardır. Bu sürücü kayıtları, tüketici profilleri, sosyal güvenlik verilerinin, postane yönlendirme verilerini, e-posta listeleri, dergi abonelikleri, seçmen kayıtları, yarar kayıtları, ters telefon dizinleri, gayrimenkul kayıtları ve diğer kamu ve özel veritabanları bir dizi içerir. Bazı ülkeler bazı veritabanlarına kısıtlama, konumu çok farklı yöntemler bu eyalette kullanılabilir var.

bir araştırmacı ile belirli durumu görüşmek üzere ücretsiz danışmanlık için lütfen bize ulaşın. Özel dedektif Kayıp kişiyi bulmak için almak için eylem iyi ders belirlemenize yardımcı olur zaten birey üzerinde ne kadar bilgi de dahil olmak üzere birçok faktör, vardır.

Kendini kontrol İncelenmesi

İstihdam Arkaplan Çekler kullanımı fırlamış ve işverenlerin şimdi% 90 üzerinde amaçları işe Arka Plan Çekler kullanın. Bir Self Kontrol potansiyel işverenler, bkz verilerin doğruluğunu değerlendirmek, hataları ortadan kaldırmak ve işe alım sürecinde hassas bilgilerin açıklanmasını işleyebilir ne kontrol etmenizi sağlar.

Eğer dosyada ne olduğunu biliyorsanız, işe alım ve mülakat sürecinde kaldıraç kazanç. Sen zaten cevap kendinizi hazırlıklı değil hiç sürpriz soru ya da bilgi olacağını bilerek röportajda girmeden çok daha güvende hissedebilirsiniz. zabata araştırma Hizmetleri ayrıca veri üzerine gitmek ve keşfetmek yanlışlıklar ve hassas malzeme varsa “o kadar temizlik” üzerinde çalışmaya yardımcı olabilir.

dinlendigimi-nasil-ogrenirim6292