«

Polis Dedektif Nasıl Olunur

Polis Dedektif Nasıl Olunur;

Gözetim ve gizli araştırmalara ders öğrencilerin gizli devam eğitimli elbette en ayrılmaz parçalarından biridir, soruşturma, taktik stratejiler, kırtasiye ve gözetim, kayıt hareketli ve gözetim ve legalities bilgi alma türleri. Aday öğrencilerin, bu dersi sunan kurumların bir listesi için web sitemizi aramaları istenir.

S:Sana Özel Dedektifler ve Araştırmacılar olmak okulda olması ne kadar do hakkında okurken, Advance Dünya Medeniyetleri elbette söz vardı. Bana bu ders hakkında daha fazla bilgi verebilir misiniz?

A:Bu özel dedektifler ve araştırmacılar olmak okulda olması ne kadar yapmak üzerine çok sayıda makale Advance Dünya Medeniyetleri 3 kredi değerinde kurs söz doğrudur. Bu ders, ondokuzuncu yüzyıldan sonra veya bu yüzyılın ortalarından sonra dünyanın geçmişi üzerinde durmaktadır. Siyasi, toplumsal ve entelektüel tarih üzerine daha çok vurgu yapıyor.

Dedektif olma kredili dersler için arama yaparken, ben lisans gereksinimleri geldi. New York’ta PI için lisans gereklilikleri nelerdir?

Dedektif olmak isteyen bir kişi, federal ve New York eyaleti yasalarına göre uymak için gereklidir. Lisanslama yetkilisi, bireylerin 25 yaş ve üstü olmasını gerektirir ve lisanslanacak işletmenin müdürü olmalıdır. Başvuran ayrıca özel soruşturma sınavını geçmekle yükümlüdür ve sınavı geçtikten iki yıl içinde başvurması gerekir. Devlet ayrıca, başvuranın parmak izi bırakmasını istiyor.

S:Ben iyi bir Özel Araştırmacı olmak için ne yapmam gerekiyor?

A:Bir kişi Özel Araştırmacı olmak için herhangi bir özel örgün eğitim gerekmez. Herhangi bir yüksek lisans derecesi kabul edilebilir. Bununla birlikte, neredeyse bir araştırmacı olmadan önce bilgi ve beceri edinmeyi planlıyorsanız, Adli Bilimler ve Hukuk Müfettişliği gibi programlar üniversiteler tarafından sunulmaktadır.

S:FBI sabır önemini vurguladı için özel dedektif olmak için nasıl okunması. Neden?

A:FBI için özel dedektif olmak için nasıl okurken sabır konu gelirdi. İyi bir özel araştırmacı karmaşık soruşturmaları yürütmek için sabır ve sezgi becerileri kullanır. Soruşturmalar uzun ve kapsamlı olabilir, önemli ipuçlarını anlama ve çözme konusunda sabırlı bir kişiye ihtiyaç duyar. Sabır, eleştirel düşünme, problem çözme ve detaylara dikkat sadece FBI tarafından tercih edilen niteliklerden bazılarıdır.

S:iyi bir yer nedir bir özel dedektif olmak?

A:iyi bir yer bir özel dedektif olmak whats arama herkes bu sanayi yükseliş trendi gerçeği konfor alabilir. Bununla birlikte, Amerika Birleşik Devletleri’nde ortalama iş beklentilerinden daha iyi bazı bölgeler var. Bu eyaletlerin bazıları New York, California, Florida ve Massachusetts’tir. Uzmanlar, yerleştirme hakkında düşünmeden önce lisans koşullarını akılda tutmalıdır.

S:Özel Soruşturma stajyerler için herhangi bir kapsam var mı?

A:stajın tamamlanması lisanslı araştırmacılar olduktan sonra birçok kişi Özel Soruşturma Stajyer olarak bir başlangıç yapmak ve. Bu alan için tanımlanmış bir akademik yol bulunmadığından, bireyler çeşitli lisans programları arasından seçim yapabilirler. Eğitimin çoğu iş başında gerçekleşir.

S:Teknoloji Sosyal Etkisi elbette söz ben okumak gibi bir özel dedektif olmak için bir derece gerekiyor yoktu. Bu derste ne öğretilir?

A:Bir Özel Araştırmacı olmak için bir derece gerekiyor makalelerin geçiyor iken Teknoloji Sosyal Etkisi elbette söz görmek yaygındır. Bu 4 kredilik bir ders niteliğindedir. Öğrencilerin, etkilerin geniş düzeylerinin, teknolojideki yeniliği ve bir sosyal organizasyonu nasıl etkilediğini anlamalarını ve incelemelerini sağlar.

S:Bir hukuk firması araştırmacı olmak için nasıl Arama vaka yönetimi ve rapor yazma kursuna bahsetti. Bu dersin içeriği nelerdir?

A:Bir hukuk firması araştırmacı olmak için nasıl arama vaka yönetimi ve rapor yazma kursuna söz ediyorum. Bu dersin amacı, not alma, resmi rapor hazırlama, vaka yönetimi ve etkili rapor yazımı konularında öğrencileri eğitmektir. Aday öğrencilerin, bu dersi sunan kurumların bir listesi için web sitemizi aramaları istenir.

S:Bir özel dedektif olmanın prosedürü aracılığıyla giderken, ben Crime Scene Teknisyeni Sertifika geldi. İçinde neler var?

A: İnsanların çoğu bir özel dedektif olarak bir kariyer Crime Scene Teknisyeni Sertifika için gidin. İyi bir başlangıç ​​olabilir veya bir Suç İşleri Teknisyeni olarak kalmayı seçebilirsiniz. Ders bireyleri adli kimyaya, olay yeri incelemesine ve odontolojiye tanıtır. Sertifika programına, lisans veya yüksek lisans sonrasında veya liseden sonra da istediğiniz zaman kayıt olabilirsiniz.