«

Profesyonel Dedektif

Profesyonel Dedektif

Türkiye de Yalan testi ile birlikte ses stresi analizi, doğru yalan algılama gerekli olduğunda elektronik araçlarla doğruluğu belirlemek için kullanılır. Şahsen, kayıtlı mesajla, telefonla veya radyo iletişiminde kullanılabilir. Analiz, arşivlenmiş veya kaydedilmiş materyal üzerinde bile yapılabilir.

Stres ve duygusal tepkinin öncelikli olduğu nitelikli adayların seçiminde veya kritik müzakerelerle veya kişiler arası değerlendirme ile ilgilenen iş adamları tarafından sesli stres analizi kullanılabilir.

Gerçek ya da yalan tespiti, ceza soruşturması sürecinde ve İstanbul’deki Özel Araştırmacılar’ın diğer çeşitli kullanımları için kritik öneme sahiptir.

Toplantılar sırasında rakiplerin ses vurgularını ölçün,
İşveren hizmetleri, örneğin kurumsal hırsızlık ve dolandırıcılık,
Evlilikte sadakat yalanın tespiti,
İş görüşmeleri,
Antlaşma uygunluğunun doğrulanması,
Havaalanı güvenliği,
Sigorta talebi doğrulaması,
Belirsiz zamanlarda, doğruyu söylemek için not edilmeyen bir toplumda uzaktan kablosuz istihbarat,
Toplama ve mülakat, başarınızın veya başarısızlığınızın kritik bir faktörü olabilir,

Belirsiz zamanlarda, doğruyu söylemek için belirtilmeyen bir toplumda, uzaktan kablosuz istihbarat toplanması ve görüşme, işletmenizin başarısı veya başarısızlığı açısından kritik bir faktör olabilir. Güvenilir bir test aracı üzerinde gerçekleştirilen ve eğitimli analistler tarafından yorumlanan ses stresi analizi, stres ve aldatmayı gösteren ses özelliklerini ortaya çıkaracaktır.

Ses stresi analizi, sistemin yirmi birinci yüzyıl yalan algılanması için uygulanabilirliğini kanıtlayan çarpıcı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Ses stresi analizinin size nasıl yarayabileceğini öğrenmek için özel araştırmacı temsilcimiz bizim  ile iletişime geçin.

Profesyonel Dedektif