«

Türkiye nin İlk Özel Dedektiflik Bürosu

Türkiye nin İlk Özel Dedektiflik Bürosu, İstanbul Intelligence

Mali Dolandırıcılık Araştırmaları Istanbul City

İSTANBUL ŞEHİRİNDE BULUNAN İLK ÖZEL DEDEKTİFLİK BÜROSU ARAŞTIRMA İNCELEMELERİ

Profesyonel bir para yöneticileri üzerinde ayrıntılı arka plan kontrolleri yaparak finansal hizmetler endüstrisinin bütünlüğünü korumayı taahhüt eden tam kapsamlı bir özel soruşturma firmasıyız.

Son çeyrekte hedge fonu endüstrisinin hızla genişlemesi ve yüksek profilli hedge fonu ile ilgili sahtecilik vakaları nedeniyle, durum inceleme uzmanları ve yüksek net yatırımcıları, mevcut ve potansiyel varlık üzerindeki kapsamlı arka plan kontrollerinin öneminin giderek arttığını fark etmiştir Yöneticiler. Deneyimli ekibimize tüm araştırma ihtiyaçlarınızı karşılamasına izin verin. Araştırmacı deneyimli ekibimiz, son on yılda finansal dolandırıcılıkla gelen bireylere ve şirketlere yardım ediyor.

Sahtekarlık mağduru muydunuz? Şirketinizin finansmanı ile ilgili bir şeylerin olup olmadığına inanmak için bir nedeniniz var mı? Istanbul , harekete geçme ve ilerlemeye başlamanız gereken cevapları vermek için tasarlanmış ayrıntılı mali soruşturmalar sunarız. Istanbul’ta ikamet ediyorsanız, NY, zimmete para geçirmekten endişe eden bir muhasebe aksilik veya yerel bir işletme sahibi bulmak için arıyor, siz de hizmetinizdedir.

İhtiyacınız Olan Bilgiler

Mali araştırma hizmetlerimiz, finansal tehlike altına girmek üzerinedir. Bize geldiğinizde soruşturmamıza detaylı ancak temkinli yaklaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Durumunuzun hassas doğasını anlıyoruz ve ihtiyacınız olan ve hak ettiğiniz takdir hakkına göre ona yaklaşacağız.

İstanbul Dedektif Ajansı‘ndan kapsamlı bir mali soruşturma ile yanıt alın. Durumunuzu tartışmak için bugün arayın ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sunduğumuz Hizmetler:

  • Mevcut ve potansiyel gelecekteki varlık yöneticileri üzerinde geçmiş kontrolü. Risk düzeyinize bağlı olarak, süreç özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanabilir.
  • Hedef bir şirkette özel sermaye ve risk sermayesi yatırımcılarına hizmet etmek ve kilit yürütme soruşturmaları yapmak.
  • Gözetim uzmanları.

Ekibimiz şunları içerir:

  • Emekli Polis Dedektifleri
  • Eski Özel Acente
  • Finansal Analistler
  • Polis Ulusal Akademisi Mezunları

turkiye-nin-ilk-ozel-dedektiflik-burosu