«

Türkiyenin en iyi dedektifi

Türkiye’nin en iyi dedektifi , İstanbul Dedektiflik Şirketi ile bünyesinde barındırdığı yüze yakın bayan ve erkek dedektif ile bir çok problemin çözümünde % 95 başarı oranı ile çalışmaktadır. Verilen işlerdeki başarı oranımız şu an % 95 dir. Bu başarı oranını % 99 a çıkarmak için özel dedektiflik hizmetlerine promosyon olarak devam etmekteyiz.

Özel Araştırmacı olmak için, Türk hukuk sistemi, ceza hukuku ve kolluk ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak gerekir.Ceza Adaletinde lisans derecesi, bir hukuk firmasında Özel Araştırmacı olarak çalışmanıza olanak sağlayabilir. Bu alan için bir lisansa da ihtiyacınız olabilir.

Bir dedektif olmak için, temel araştırma becerileri olması gerekir. Bu alanda uygulanan hukuk sistemi ve yasa uygulama önlemleri hakkında bilgi sahibi olmalı. Ceza Hukuku ve Adalet Yüksek Lisans programları, bir firma için bir dedektif olmanıza yardımcı olabilir.

Özel Soruşturma kurslarının süresi seçilen programın türüne bağlıdır. Ceza Adaletinin Lisansları, çoğunlukla Ceza Çalışmaları Yüksek Lisansları tarafından takip edilen 4 yıllık bir lisans programıdır. Yüksek Lisans programları 2 yıl içinde tamamlanabilir. Özel araştırmalarda daha fazla uzmanlaşmış kurslar için öğrenciler, post-grad sertifikalarını ceza adaleti içerisinde de alabilirler. Bunlar genellikle bir yıl sürecek.

Profesyonel derece kazanmak ve bu alanda kariyer başlayabilirsiniz hukuk ve özel soruşturma bir ilgi var öğrenciler. Özel soruşturma okulunda bulunan çeşitli ders türleri şunlardır: Cezai adalette yardımcı dallar, ceza adaletinde Bachelor of Science, ceza adaletinde usta dereceler, özel araştırmacı derecesi, özel araştırmacı eğitimi ve özel araştırmacı stajı.

Normalde bir özel dedektif olmadan önce, bireylerin bu tür ceza adalet, hukuk veya iş idaresi gibi alanlarda bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Bireyler özel soruşturma eğitim programları ve kısa ders alabilirler. Eğitim programlarında incelenen bazı konular şunlardır: Arka plan araştırması, görüşme yöntemleri, gözetim, etik ve kanun, veri analizi ve veritabanı yönetimi.

Öğrencilerin Ceza Adalet veya ilgili çalışma alanında Bachelors takip etmesi tercih edilir. Bir sonraki gereksinim, öğrencilerin özel bir araştırmacı eğitim oturumu alması gerektiğidir. Birçok okul böyle eğitim programları sunmaktadır. En son ve en önemli şart, özel bir araştırmacı lisansı edinmektir. Bu mesleği lisanssız olarak uygulamak mümkün değildir. Lisanslar devlet tahtası tarafından verilir.

airport-transfer-bodyguard-turkey