«

Yalan Dedektörü

İstanbul dedektifler grubu, yalan makinesi sektöründe çok özel hizmetler vermektedir. Yaklaşık 20 yıllık deneyimle çalışan, özel dedektiflerimiz, Türkiye’nin, İstanbul, İzmir, Adana, Bursa, Ankara ve daha bir çok ilinde avukatlarımıza hizmet vermektedir. Dedektiflerimiz ceza, mali, hukuk, medeni soruşturmalarda, birçok delili mahkeme ve avukatlara sunmaktadır. Deneyimli dedektif kadromuz, pratik ve teorik bir çok hukuksal bilgiye sahiptir.

Ramazan PEKER – 0 505 366 56 22 Yalan Makinesi İçin Arayın

Yalan Makinesi Uzmanı Mustafa Serenay

Yalan dedektörü-Polygraph Test Turkey ABD de çok gelişmiş ancak Türkiye’de uygulanmayan bir sistemdir. Bu sistem %100 doğruluk vermese de yinede neticeye yardımcı olmaktadır.

Yalan makinesi testi fiyatları ve randevu için lütfen üstteki numarayı arayınız. Poligraf testinde Türkiye ve İstanbul un en profosyonel ekibi ile hizmet vermekteyiz. Ankara, Antalya ve İzmir dede Yalan makinesi testi hizmetimiz vardır.

lie-detector-parts

Bugün gerçekten çok dikkatli olamazsın. Çalışanlarınız sizi, markanızı ve geçim kaynağınızı temsil eder. Çalışanlarınızın dürüst olduğundan ve size kim olduklarını söylediklerinden emin olmak sadece iyi bir iştir. Bazı güvenlik endüstrileri, işe alım öncesi taramanın bir parçası olarak yalan test yapılmasını gerektirir. Sen de öyle değil misin?

Testlerimiz, eğitim, iş geçmişi, kumar, borçluluk, suçluluk, dürüstlük ve yasadışı uyuşturucu kullanımı gibi alanlarda kapsamlı bir istihdam öncesi görüşmeden oluşur. Bu tür testler artık birçok ABD Hükümeti çalışanı için standarttır. Bu tür çıkarımların geçerliliği, yasadışı uyuşturucu kullanımı gibi geçmişteki davranışlar gibi kanıtları, sınıflandırılmış bilgileri ifşa etmek gibi farklı türden gelecekteki davranışlara bağlayan makul bir teorinin belirlenmesine ve test edilmesine bağlıdır. 

İstihdam Öncesi Yalan Dedektörü Testinde Ne Tür Sorular Bulunur?

Öncelikle, soruların bir işverenin bilmesi gereken bilgilere odaklanması gerekir. Bu kesinlikle birinin özel hayatını gözetlemek veya dedikodu toplamak için bir bahane değildir. Yalan Testi, geçmişte alakalı olmayan bilgileri gözetlemek için kullanıldı. Özel soruları veya durumla ilgisi olmayan soruları önlemek için testi dikkatli ve özel olarak uyarlarız.

Yalan makinesi testi İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Mersin, Edirne, Muğla, Bodrum

Polygraph Turkey

Polygraph Testinin Gerçek Maliyeti

  • Tüm yalan testi Maliyetleri Sabittir Gizli Sürpriz Yok – Her Şey Dahil
  • Biz bir Yönlendirme Ajansı DEĞİLİZ Kendi Kadrolu Denetçilerimiz Var
  • Kendi Daimi Ofislerimiz Var
  • Gerekirse Test, Akşam 24.00 a Kadar Yapılabilir
  • Denetçilerimizin Tamamı Kalifiye APA ve UKPA Üyeleridir
  • Tam bir rapor her zaman sağlanır ve gerekirse videodan klipler