«

Yalan Makinesi

Türkiye de yalan makinesi hizmetini ilk getiren firma İstanbul Danışmanlıktır. Tüm Türkiye ye yalan makinesi hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimiz arasında mahkemeler, devlet kurumları, sanatçılar, şirketler ve vatandaşlardır. Yalan Makinası hizmeti için hemen bizi arayabilirsiniz.

Yalan makinesi İçin Arayın: Polygraph Test Turkey

Ramazan PEKER

7/24 0 505 366 56 22

2005 yılında kurulan Polygraph Investigative Services , poligraf testi, yani yalan makinası testi, yalan makinesi eğitimi ve yalan makinesi ekipman satışı dahil olmak üzere geniş bir yelpazede yalan makinesi hizmetleri sunan Türkiye nin önde gelen özel yalan makinesi ajansıdır.. Kurumsal vakalar için yalan makinesi testi, polis yalan makinesi testine gitmesi gereken kişiler için avukat tavsiyeleri, sadakatsizlik gibi ilişki sorunları, çalışan geçmişi dürüstlük taraması vb. Yalan uzmanlarımız 44 yıldan fazla deneyime sahiptir ve Türkiye deki tüm dünyadaki müşterilere hizmet vermektedir.

Asya Pasifik Bölgesi ve Çin, Hong Kong, Makao, Endonezya, Tayland, Malezya, Vietnam, Kamboçya, Tayvan, Orta Doğu – Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Katar, Hindistan, Avustralya, Yeni Zelanda, Brunei, Filipinler vb. Dahil Batı ülkeleri. İstanbul’daki ofisimizde ve müşterilerimizin bulunduğu ülkelerde yalan makinesi testi yani yalan dedektörü testleri yapıyoruz. Profesyonel hizmetlerimize Singapur Devlet kurumları güvenmektedir en iyi hukuk firmaları, çok uluslu şirketler, küçük işletmeler ve özel şahıslar. Tüm vakalar en katı gizlilikle ele alınır. Testlerimiz her zaman% 90’den fazla doğrulukla kesin sonuç verir.

Şirketin kurucusu Ramazan PEKER, içinde bir uzmandan emekli  Yalan Testi ve Mülakat ile deneyimi fazla 15 yıl ceza ile ilgili devlet ve şirket soruşturmalarda, istihbarat ve güvenlik.

Özel Yalan Dedektörü Testi

Ofisimiz İstanbul şehir merkezinde , İstanbul Uluslararası Havalimanı’na arabayla yaklaşık 15 dakika mesafede elverişli bir konuma sahiptir . Yürüme mesafesinde birçok otel ve diğer olanaklar bulunmaktadır.

Özel yalan dedektörü testimiz, çiftlerin ilişkileriyle ilgili gerçekleri öğrenmelerine yardımcı olmak için özel olarak geliştirilmiştir.

Gerçekleşmiş olabilecek belirli bir olayla ilgili temelde yatan bir unsur olduğunda, test konunun doğruluğunu belirleyebilir. Şüphe güveni aşındırır ve test ya güveni yeniden sağlar ya da bir partnerin en kötü korkularını teyit eder. Her iki durumda da, her iki taraf da gerçeklere tamamen sahip olduklarında yaşamlarında ilerleyebilirler. Uzman yalan makinesi incelemecilerimiz sık sık Türkiye nin her yerindeki özel müşterilere sadakatsizlik yalan dedektörü test hizmetini sunar. Tutarlı bir şekilde gerçek tespit edilir ve müşterilerimiz testten sonra aldıkları doğrulanmış rapora dayanarak bilinçli kararlar verebilirler. Rapor çoğu zaman ilişkileri yok etmek yerine onarmaya yardımcı olur.

Yalan makinesi testi İstanbul da yapılmaktadır, ancak arzu eden müşterilerime, Türkiyenin her yerinde hizmet vermekteyiz. Yalan makinesi testi fiyatları için lütfen bizi arayın. 0 505 366 56 22

Türkiye, İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa

Poligraf fiyatları: Arayın